جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۲
“بهنام محمودی” به منطقه ۱۱ رفت/ترافیک باز هم دغدغه شهروندان شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بهنام محمودی در نشستی صمیمی با ساکنین و اهالی منطقه که با حضور مدیر این منطقه رخ داد، با اعلام اینکه تمام تلاش ...

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بهنام محمودی در نشستی صمیمی با ساکنین و اهالی منطقه که با حضور مدیر این منطقه رخ داد، با اعلام اینکه تمام تلاش اعضای شورا جهت عمران و آبادانی شهر و رفع مشکلات و معضلات است، گفت: ما از میان مردم آمده ایم و خدمت به ولی نعمتان خود را افتخار می دانیم.


ترافیک از جمله مهم ترین محورهای گفتگوی شهروندان با عضو منتخب شورای اسلامی شهرشان بود که روزانه با آن دست به گریبان بوده و به یکی از معضلات این منطقه تبدیل شده است.


باز هم ترافیک!


با توجه به قرار گرفتن این منطقه در مسیر ورودی تهران به کرج و باریکی محل تردد خودروها، اهالی به این نکته اشاره داشته و عنوان کردند که گره عمیق ترافیکی در ساعات اوج، به شکلی مزمن و آسیب رسان تبدیل شده است.


مشکلی که طی دیگر ساعات شبانه روز نیز در حالتی غیر منطقی قرار داشته و ضمن اتلاف زمان بسیار از شهروندان، با روح و اعصاب ساکنان منطقه در تماس است.
رسیدگی به وضعیت حمل و نقل عمومی و اختصاص چند خط اتوبوسرانی به مسیرهای منتهی به معابر مستقر در منطقه ۱۱ شهرداری کرج، از دیگر خواسته های اهالی شهرک های جهان نما، خاتم الانبیا، حصار، کلاک و دیگر نقاط این منطقه از بهنام محمودی به عنوان نماینده آنان در شورای اسلامی شهر بود که در کنار درخواست بازنگری در طرح تفصیلی شهر از سوی آنان مطرح شد.


از دیگر مشکلاتی که شهروندان این نقطه از شهر با آن دست به گریبان بوده و آن را با عضو شورای اسلامی شهر در میان گذاشتند، نیاز منطقه به تعبیه پل های عابر پیاده بود که با عنایت به قرارگیری منطقه در محدوده اتوبان و نیاز به جابجایی در این مسیر، مطرح شد.


شهروندان همچنین از بهنام محمودی برای پیگیری و تعیین تکلیف طرح تعریض جاده مخصوص درخواست هایی را مطرح کردند.


خواسته ها قابل پیگیری است


وی در ادامه ضمن یادداشت مشکلات و مطالب ساکنین، با بیان اینکه برخی از خواسته های شهروندان در قالب ملی بوده و شهرداری به تنهایی در آن دخیل نیست، وعده داد در امور مربوط به شهرداری مسائل را در شورا مطرح و از حقوق شهروندان این منطقه دفاع کند.


وی مسائل خارج از وظایف شهرداری را نیز قابل پیگیری از نهادهای ذیربط دانست و اظهار داشت: با طرح مسائل شهری در صحن شورا و انتقال به فرمانداری و استانداری، سایر دستگاهها نیز موظف به اجرای مصوبات خواهند بود.


مدیر منطقه ۱۱ نیز در این نشست ضمن تشکر از اهتمام و حضور بهنام محمودی، خطاب به شهروندان منطقه بر ادامه روند فعلی خصوصاً در زمینه اقدامات عمرانی، ترافیکی، فضای سبز و خدمات شهری و زیباسازی تأکید کرد.


حسین عطایی گفت: با وجود کمبود اعتبارت و امکانات این منطقه از ابتدای سال جاری تا کنون بهترین خدمات ممکن را به شهروندان ارائه داده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری