جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۲
روزبازارهای سیار واگذار می شود
آرش یگانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج در نظر دارد انجام عملیات مربوط به ساماندهی و انتظام ...
آرش یگانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج در نظر دارد انجام عملیات مربوط به ساماندهی و انتظام بخشیدن به روزبازار های سیار را واگذار کند.


این مسئول با بیان اینکه ساماندهی روزبازارها در مناطق ۳، ۵، ۶ و ۱۰ واگذار می شود، این واگذاری را از طریق انجام تشریفات مزایده عمومی ذکر و عنوان کرد: این مهم به شرکت های خدماتی واجد شرایط و دارای تجربه و توان لازم واگذار خواهد شد.


وی در خصوص تاریخ واگذاری ساماندهی روزبازارها بیان کرد: متقاضیان می توانند جهت دریافت اسناد مزایده و ارائه پیشنهاد از تاریخ ششم آبان ماه سال جاری تا ساعت ۱۵ روز پنجشنبه مورخ شانزدهم آبان ماه جاری به دبیرخانه سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج مراجعه کنند.


مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج دبیرخانه سازمان را کرج، بالاتر از میدان طالقانی، جنب دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرد.


یگانی در پایان سخنان خود اضافه کرد: همچنین علاقمندان و متقاضیان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۳۲۵۴۴۲۴۳-۰۲۶ تماس حاصل نمایند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری