جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۱
رشد سه برابری پخش آسفالت در سطح شهر زنجان
زنجان - سرپرست شهرداری زنجان از رشد سه برابری پخش آسفالت در سطح شهر زنجان در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد. حبیب ملایی یگانه در گفتگو با خبرنگار مهر، ...

زنجان – سرپرست شهرداری زنجان از رشد سه برابری پخش آسفالت در سطح شهر زنجان در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

حبیب ملایی یگانه در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به نهضت آسفالت ریزی شهرداری زنجان در سالجاری اظهار داشت: اکیپ‌های شهرداری زنجان با تمام توان در حال پخش آسفالت در سطح شهر هستند.

وی به آمارهای پخش آسفالت در سطح اشاره کرد و گفت: از اول سال جاری تاکنون بیش از ۲۱ هزار و ۶۷۲ تن آسفالت در سطح شهر زنجان پخش شده است.

سرپرست شهرداری زنجان گفت: بر این اساس، میزان آسفالت پخش شده در سطح شهر نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت برابر شده است.

ملایی یگانه با بیان اینکه آسفالت ریزی به دو روش دستی و مکانیزه با دستگاه فنیشر انجام می‌شود افزود: خیابان‌های دی آزادگان، پشت کارخانه کبریت، خیابان‌های شهید عابدینی و حنیفه‌لو در اسلام آباد و اتوبان نرگس توسط دستگاه فنیشر آسفالت ریزی شده است.

وی همچنین به تعداد اکیپ‌های فعال پخش آسفالت در سطح شهر اشاره کرد و گفت: ۲۰ اکیپ لکه گیری و آسفالت به صورت شبانه روزی در سطح شهر فعال هستند.

سرپرست شهرداری زنجان افزود: از اکیپ‌های موجود پخش آسفالت ۱۴ اکیپ به صورت پیمانی و شش اکیپ به صورت امانی کار می‌کنند.

ملایی یگانه گفت: مجموعه شهرداری تلاش می‌کند تا آسفالت خیابان‌های شهر را به وضعیت مناسبی برساند.

سرپرست شهرداری زنجان به بدهی‌های شهرداری زنجان اشاره کرد و گفت: شهرداری زنجان در حال حاضر ۲۸ میلیارد تومان بدهی ثابت شده دارد.

ملایی یگانه با اشاره به اینکه کار لکه‌گیری و آسفالت خیابان‌های شهر زنجان با ۲۰ اکیپ انجام می‌شود افزود: کارهای عمرانی به صورت بی‌وقفه در سطح شهر ادامه دارد.

وی با بیان اینکه از آغاز سال جاری تا کنون ۲۲ هزار تن آسفالت در شهر زنجان تولید شده است، افزود: این میزان تولید سه برابر تولید آسفالت در سال گذشته در این بازه زمانی بوده است.

خبرگزاری مهر

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس