جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۲
جانشین جدید معاونت خدمات شهر منطقه ۱ معرفی شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با صدور حکمی از سوی مدیر این منطقه، عباس دادالهی به عنوان جانشین جدید معاونت خدمات شهر منطقه 1 کرج معرفی شد. در جلسه ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با صدور حکمی از سوی مدیر این منطقه، عباس دادالهی به عنوان جانشین جدید معاونت خدمات شهر منطقه ۱ کرج معرفی شد.


در جلسه ای که با حضور معاون خدمات شهر منطقه برگزار شد، وی ضمن تقدیر از خدمات و زحمات رضا اخوان؛ مسئول سابق این بخش، اظهار داشت: با توجه به اینکه استفاده بیشتر از زحمات این مسئول برای منطقه یک مطلوب بود، اما همه باید تابع قوانین بوده و از جابجایی ها استقبال نماییم.


خسروی؛ جانشین جدید خدمات شهر منطقه را از مدیران قدیمی و باتجربه دانست و اظهار امیدواری کرد: منطقه در حوزه خدمات شهر با وجود وی موفق تر عمل کند.


این مسئول با تاکید بر اجرای پروژه های مهم و ارائه خدمات مطلوب در منطقه بر ضرورت تسریع در انجام فعالیت های عمرانی اشاره کرد و گفت: حوزه خدمات شهری یکی از مهم ترین حوزه های خدمات رسان به شهروندان است که مخدوش شدن خدمات این واحد، حتی به خدشه دار شدن زندگی روزمره افراد و شهروندان می انجامد.


وی اضافه کرد: از همین رو داشتن نگاه ویژه به این حوزه از سوی مسئولان ارشد شهری و مدیران مناطق، به تحقق بسیاری از امور و رفع مشکلات شهروندان می انجامد که این امر رضایت خاطر ساکنان و ارتقای جایگاه شهر را به همراه خواهد داشت.


خسروی عنوان کرد: همچنین انتخاب افراد با تجربه و توانمند در این بخش می تواند کمک شایانی به تحقق اهداف مدیریتی در زمینه خدمات رسانی به شهروندان کند.


جلسه تودیع و معارفه جانشین خدمات شهر منطقه ۱ با حضور مسئولین اداره خدمات شهر، فضای سبز و کنترل نظارت برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری