جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۲
نظارت بر مصوبات و حسن اجرای آن ارتقا یابد/ عملکرد مدیران سابق نقد شود
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، راحیل کیا در مراسم تجلیل از بازیگران عرصه خدمتگزاری کلانشهر کرج و استان البرز، گفت: با این تغییرات شهر صاحب 21 نگاه ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، راحیل کیا در مراسم تجلیل از بازیگران عرصه خدمتگزاری کلانشهر کرج و استان البرز، گفت: با این تغییرات شهر صاحب ۲۱ نگاه متفاوت و حساس نظارتی در حوزه شهرداری شده و این امر در صورت پرداخت مناسب به طرح ها و مصوبات، به کاهش قابل توجه معضلات می انجامد.


این عضو سابق شورا، انتخاب و انتصاب ترکاشوند به عنوان شهردار کرج را فرصتی مغتنم دانست و ادامه داد: وی به دلیل برخورداری از سابقه فعالیت در عرصه شهرداری کرج، به خوبی با محیط سیاسی و اجتماعی شهر آشناست که همین امر تعامل و همراهی واحد مدیریت شهری با دیگر مجموعه های استان و نیز شورای اسلامی شهر را تا حدود بسیاری تقویت خواهد کرد.


کیا با ابراز امیدواری برای تحقق مدیریت واحد شهری در کرج، اضافه کرد: شهرداری نسبت به دیگر دستگاه های استان از اعتبار بالاتری بهره مند است. از همین رو اگر این بودجه به شکل صحیح هدایت و مدیریت نشود می تواند منشاء بزرگترین آسیب برای شهر باشد.


وی به توزیع اعتبارات در این حوزه نیز اشاره کرد و گفت: اعتبار سازمان قطار شهری کرج با بودجه شهرداری برابر است؛ از این رو اهمیت نظارت و مدیریت بر روند به کارگیری این اعتبارات نیز بسیار پر اهمیت به شمار می آید.


افزایش انتظارات از واحد مدیریت شهری


عضو دوره سوم شورای اسلامی شهر با بیان اینکه با تغییرات به وقوع پیوسته در دو مجموعه مذکور، انتظارات ما از سیستم نیز بسیار بالاتر رفته است، خاطرنشان کرد: امید است سیستم حاکم با انتخاب مناسب پیمانکاران و تقسیم شایسته بودجه و اعتبارات بتواند گام بلندی در آرمان ارتقای شهر و جایگاه شهروندان بردارد.


کیا، التزام به رعایت سلسله مراتب و جایگاه ها در سیستم مدیریت شهری را مورد تاکید قرار داد و افزود: افراد باید چارچوب ها و حدود را شناخته و خود را نسبت به رعایت این حدود ملزم بدانند.


وی یکی از مشکلات گذشته را ناشی از همین ورود غیر تخصصی و خارج از چارچوب افراد به مباحث گوناگون شهری برشمرد.


عملکرد مدیران سابق نقد شود


این عضو سابق شورا در ادامه ضمن تقدیر از حرکت ارزشمند مسئولان در تجلیل از خادمان شهر و استان، به ضرورت پرداختن به نقاط ضعف و قوت عملکرد این افراد تاکید کرد و ادامه داد: با برگزاری جلسات نقد و بررسی عملکرد گذشتگان، می توان از نتایج آن برای مدیران آتی سود جست.


کیا نظارت بر اجرای مصوبات شورا و نظارت بر حسن اجرای این مصوبات را خاطرنشان کرد و بیان داشت: امید است که این امر در دوره چهارم شورا قوت گرفته و با مدیریت بهتری پیگیری شود.


وی خاطرنشان کرد: با به کار بستن نگاه کارشناسی به امور، ارتقای مطالعات اعضای شورای اسلامی شهر و اتحاد و اتفاق در فعالیت ها، بسیاری از مشکلات شهر کرج قابل حل است.


کیا توجه ویژه به مسائل حقوقی در تصمیم گیری ها را مورد تاکید قرار داد و اذعان داشت: همچنین به اجرای اجزای ضروری در هر پروژه، باید با دقت و کیفیت بیشتری پرداخته شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری