جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۲
حکم شهردار کرج اهدا شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در بخش دوم مراسم تجلیل از خادمان استان البرز و شهر کرج که از ساعت 10 صبح امروز تا ساعتی قبل با حضور ...

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در بخش دوم مراسم تجلیل از خادمان استان البرز و شهر کرج که از ساعت ۱۰ صبح امروز تا ساعتی قبل با حضور بسیاری از مسئولان استان و مدیران شهری کرج در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، مراسم معارفه عمومی شهردار جدید انجام شد و پس از قرائت متن حکم وزیر کشور برای ترکاشوند، اهدای آن توسط مسئولان استانداری البرز انجام شد.
در متن این حکم آمده است:


در اجرای تبصره ۳ ذیل بند یک ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۵۷/۳/۱ با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای شهر کرج و نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار کرج منصوب می نمایم.
امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات رهبر معظم انقلاب و سیاست های دولت تدبیر و امید میسر شود.


توفیقات روز افزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری