جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۲
انتقال ۵۰ درصد آرم‌های طرح ترافیک به آرم‌های روزانه/ فروش روزانه ۱۱ هزار آرم

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۱۱ هزار آرم طرح ترافیک روزانه به فروش می‌رسد گفت: در لایحه آرم‌های طرح ترافیک سال آینده پیشنهاد انتقال ۵۰ درصد آرم‌های طرح ترافیک به آرم‌های روزانه را مطرح کرده‌ایم.

Print Friendly, PDF & Email

حجت‌الله بهروز  درباره فروش آرم‌های طرح ترافیک روزانه و هفتگی اظهار داشت: سال گذشته ۱۵ درصد از آرم‌های سالانه کم و به آرم‌های روزانه و هفتگی افزوده شد بر این اساس سقف فروش آرم‌ها بر اساس مجوز شورای شهر ۱۵ هزار آرم بود که در حال حاضر حدود ۱۰ الی ۱۱ هزار آرم به فروش می‌رسد. آرم طرح ترافیک
وی در پاسخ به اینکه اعضای شورای شهر قصد دارند سقف فروش این نوع از آرم‌ها را به ۱۰ هزار برسانند، ادامه داد: ما تابع قانون هستیم ولی اگر از تعداد آرم‌های روزانه کسر شود باید آن را به آرم‌های سالانه اضافه کنیم.
مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران تصریح کرد: روزانه اجازه فروش بیش از ۱۵ هزار آرم را نداریم ولی گاها در فصل سرد سال به دلیل آلودگی هوا اصلا این نوع آرم‌ها در اختیار مردم قرار داده نمی‌شود یا زمانی که سقفمان پر می‌شود سایر افراد اجازه ورود به طرح را نخواهند داشت.
بهروز گفت: در حال حاضر آرم‌های روزانه‌ای که تا قبل از ساعت ۱۰ صبح به فروش می‌رسد ۱۸ هزار تومان، ارم‌های روزانه بعد از ساعت ۱۰، ۱۳ هزارتومان و آرم‌های هفتگی حدود ۶۰ الی ۷۰ هزار تومان است.
وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه پیشنهاد شهرداری برای آرم‌های طرح ترافیک سال آینده چگونه است. ما پیشنهاد خود را به شورای شهر ارائه داده‌ایم. بر این اساس خواستار انتقال ۵۰ درصد کل آرم‌ها به آرم‌های روزانه شده‌ایم اما در تعداد کل آرم‌ها دخل و تصرفی نداریم زیرا تصویب آن به عهده شورای عالی ترافیک است./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری