جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۲
عملیات اجرایی احداث ” زیرگذر شهدای دانش آموز ” کلید خورد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پروژه زیرگذر دانش آموز از جمله مهمترین پروژه های شهری است که امروز با حضور مدیران ارشد شهری از جمله شهردار، معاون ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پروژه زیرگذر دانش آموز از جمله مهمترین پروژه های شهری است که امروز با حضور مدیران ارشد شهری از جمله شهردار، معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج و جمعی از کارشناسان عملیات اجرایی آن کلید خورد.


علی ترکاشوند در توضیح این پروژه به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: تغییرات صورت گرفته اجرای تقاطع غیر همسطح شهدای دانش آموز را از تقاطع روگذر شمالی جنوبی زیرگذرشرقی به غربی تغییر داد.


این مسئول با اشاره به تعویق در زمان اجرای این طرح بزرگ عمرانی بیان کرد: در حال حاضر با انتخاب پیمانکار و عبور از پروسه های قانونی، اجرای پروژه زیرگذر دانش آموز عملیاتی شده است که امیدواریم با اهتمام جدی پیمانکار طرح و پیگیری های معاونت فنی و عمرانی به عنوان متولی اجرای پروژه های شهری این پروژه در زمان پیش بینی شده تکمیل و راه اندازی شود.


ترکاشوند عنوان کرد: از اهداف مهم مدیریت شهری کرج، تسریع و تعیین تکلیف نهایی پروژه های عمرانی شهر است که پروژه زیرگذر دانش آموز از جمله آن است.


وی تاکید جدی مجموعه مدیریت شهری اعم از شورا و شهرداری در خصوص اتمام عملیات عمرانی پروژه زیرگذر شهدای دانش آموز را یادآور شد و گفت: با توجه به نیاز کرج به اجرای پروژه های عمرانی از جمله پروژه مذکور، تسریع در نهایی و تکمیل شدن این پروژه در دستور کار شهرداری قرار دارد.


زیرگذر دانش آموز تا خرداد ۹۳ به بهره برداری می رسد


معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج نیز با بیان اینکه، پیش بینی ها حاکی از آن است که، پروژه زیرگذر دانش آموز تا خرداد ماه سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسد، عنوان کرد: تحقق این مهم از اولویت هایی است که به جد از سوی معاونت فنی و عمرانی دنبال می شود تا در سایه انجام این مهم، مدیریت شهری ضمن نتیجه گیری از برنامه های هدفمند خود در راستای اجرای طرح های کلان عمران شهری، رضایت شهروندان را نیز جلب کند.


کمالی زاده با ارزیابی مثبت از اجرای پروژه شهدای دانش آموز عنوان کرد: شهروندان کرجی به ویژه ساکنین محله دولت آباد از خروجی ها و آیتم های اجرای این طرح منتفع می شوند ضمن آنکه بار ترافیک شهری به تبع بهره برداری از این زیرگذر به نحو مطلوبی کاهش میابد.


وی در خصوص هزینه های اجرای این پروژه بیان کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان از امروز کلید خورد.


کمالی زاده با اشاره به همکاری و تعامل دستگاه های خدمات رسان در راستای اجرای این طرح اظهارامیدواری  کرد: پروژه در زمان معین به پایان برسد

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری