جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۲
مراسم معارفه عمومی شهردار کرج فردا برگزار می شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در بخش دوم مراسم تجلیل از خادمان استان البرز و شهر کرج که با حضور جمعی از مردم و مسئولان برگزار می ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در بخش دوم مراسم تجلیل از خادمان استان البرز و شهر کرج که با حضور جمعی از مردم و مسئولان برگزار می شود،  علی ترکاشوند شهردار جدید کرج به صورت رسمی معارفه می شود.


در بخش نخست آیین فردا، مدیریت شهری کرج به پاس خدمات و زحمات دکتر علی اصغر عربیان، استاندار سابق البرز، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محسن کازرونی، نماینده سابق ولی فقیه و امام جمعه شهر کرج، سید علی آقازاده شهردار سابق و همچنین اعضای دوره سوم شورای شهر کرج، از آنان تجلیل به عمل می آورد.


پیش از این علی ترکاشوند در جلسه اختصاصی در محل سالن اجتماعات شهرداری مرکز معارفه شده بود اما مراسم معارفه فردا به صورت عمومی برگزار می شود.


یادآور می شود، علی ترکاشوند از سال های ۸۲ الی ۸۶ سمت شهردار کرج را بر عهده داشت و با تصمیم شورای چهارم کرج، برای دومین بار این مسئولیت را بر عهده می گیرد.


در کارنامه کاری تجربی و مدیریتی وی که دانشجوی دکترای شهرسازی (برنامه ریزی شهری) و کار شناس ارشد راه و ساختمان است، مسئولیت هایی نظیر: مشاور کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت توسعه  و نگهداری اماکن ورزشی کشور، قائم مقام وزیر ورزش و جوانان  در کمیسیون زیر بنایی دولت و طرح های مهر ماندگار، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، شهردار کرج، شهردار منطقه ۵ در دو مقطع زمانی، کارشناس رسمی دادگستری، عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در سه دوره، مدیر عامل شرکت یادمان سازه، مجری و سازنده برج میلاد تهران، رئیس نظام مهندسی  شهرستان  کرج و ساوجبلاغ، مدیر امور عمرانی شهرداری کرج، مشاورفنی شورای شهر کرج، عضو شورای سازمان شهرداری  های کشور و… به چشم می خورد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری