جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۲
اجرای تراش و روکش بلواربهارستان در منطقه ۸ کرج
عباس سعیدی کیا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: با توجه به از بین رفتن سطح آسفالت در بلوار بهارستان حد فاصل بلوار مولانا تا سه ...
عباس سعیدی کیا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: با توجه به از بین رفتن سطح آسفالت در بلوار بهارستان حد فاصل بلوار مولانا تا سه راه استانداری تراش و روکش این محور آغاز شد.


این مسئول با اشاره به آغاز فصل بارندگی افزود: منطقه ۸ شهرداری کرج با جدیت در حال اجرای تراش و روکش آسفالت و ترمیم آسفالت معابر سطح منطقه قبل از بارش نزولات آسمانی است.


لایروبی کانال های اصلی وفرعی سطح منطقه


وی در ادامه سخنان خود از لایروبی کانال های اصلی و فرعی انتقال فاضلاب و آبهای سطحی در سطح منطقه خبر داد.


مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج با تاکید بر تسریع در لایروبی کانال ها عنوان کرد: نیروهای اجرایی و خدماتی منطقه در مقابله با آبگرفتگی احتمالی آمادگی کامل را دارند.


تلاش واهتمام ویژه جهت تحقق بودجه مصوب سال ۹۲


سعیدی کیا در ادامه در خصوص تحقق بودجه مصوب سال جاری تسریع در اجرای احکام ماده صد شهرداری ها را از اولویت های اساسی خود در این واحد عنوان کرد.


این مسئول اضافه کرد: به منظور تحقق بخشیدن به درآمدهای پیش بینی شده واحد حقوقی منطقه توانست طبق برنامه ریزی های پیش بینی شده عملکرد مطلوبی را در اجرای احکام و به روز رسانی پرونده ها داشته باشد.


وی افزود: با به روز رسانی پرونده ها و تعیین تکلیف آرای صادره از کمیسیون ماده صد و اخذ مطالبات شهرداری منطقه ۸ شهرداری کرج گامی موثر و مثبت در پیشبرد خدمات رسانی و پروژه های عمرانی برداشته است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری