جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۲
همایش کوهپیمایی خانوادگی به همت شهرداری استهبان برگزار شد
به گزارش روابط عمومي شهرداري استهبان، در برنامه كوهپيمايي شهروندان كه به منظور گراميداشت دهه كرامت به همت شهرداري استهبان و با همكاري هيئت ورزش هاي همگاني شهرستان صبح روز ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری استهبان، در برنامه کوهپیمایی شهروندان که به منظور گرامیداشت دهه کرامت به همت شهرداری استهبان و با همکاری هیئت ورزش های همگانی شهرستان صبح روز جمعه ۲۲ شهریورماه برگزار شد بیش از ۲۵۰ شهروند استهبانی مسیر آبشار استهبان تا منطقه تفریحی چشمه قهری را طی نموده و در اقدامی نمادین، با جمع‌آوری پسماندهای مسیر کوهنوردی به پاکسازی محیط زیست پرداختند.

گفتنی است در انتهای این مراسم که با پذیرایی و توزیع بروشورهایی با موضوعات معرفی مناطق گردشگری، حفظ محیط زیست و آموزش های شهروندی همراه بود به ۳۰  نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایز نقدی و ورزشی اهدا شد.

همزمان با افتتاحیه رسمی سازمان حمل و نقل

مدیرعامل جدید سازمان حمل و نقل همگانی درون شهری استهبان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری استهبان، در جلسه شورای حمل و نقل درون شهری که در روز ششم مهرماه با حضور اعضای شورای سازمان، آقایان ایوب ظریفی شهردار، ابراهیم فتحی نماینده فرماندار، سروان مرادی نماینده اداره راهنمائی و رانندگی، محمدمهدی ضیائی پور نماینده شورای اسلامی شهر و حسین ابراهیم پور کارشناس حمل و نقل برگزار گردید، ابوذر حق شناس به عنوان مدیر عامل جدید سازمان حمل و نقل جایگزین حسین توسلی شد.

حق شناس در گفتگو با خبرنگار نشریه افسانه ضمن قدردانی از جناب آقای ظریفی شهردار به خاطر استقرار زیرساخت ها و زمینه های ایجاد شده و همچنین تأمین اعتبار جهت راه اندازی سازمان، اذعان داشت: از اعتماد اعضای سازمان به بنده بسیار خرسندم و امیدوارم بتوانیم پاسخ این اعتماد را داده و گامی در جهت ساماندهی حمل و نقل درون شهری استهبان و رفع مشکلات شهری برداریم. وی در ادامه، پیگیری چارت سازمان و تعیین تاکسی های خطی در سطح شهر را از اولویت های کاری خود اعلام کرد.

گفتنی است در مراسم افتتاحیه رسمی سازمان که ۱۷ مهرماه در محل سالن سازمان فنی و حرفه ای و با حضور اعضاء شورای سازمان، رانندگان تاکسی ها، وانت بارها، مینی بوس ها و تاکسی تلفنی های سطح شهر و کارکنان شهرداری برگزار شد از پنج نفر از رانندگان برتر سازمان به دلیل حسن اخلاق و قانون مداری، با اهداء لوح سپاس، قدردانی به عمل آمد.

شایان ذکر است سازمان حمل و نقل همگانی شهر استهبان در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان و ساماندهی، نظارت و کنترل تاکسی های شهری به همت شهرداری استهبان از تیرماه سال جاری به طور غیررسمی فعالیت خود را آغاز نموده بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری