جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
برگزاری هفتمین کارگاه آموزشی آشنایی با تجهیزات و نرم افزارهای نوین فضای سبز دنیا در ارومیه
عباس زارع در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: پیرو تهیه و تدوین تقویم آموزشی کارشناسان فضای سبز کلانشهرهای کشور، هفتمین کارگاه آموزشی ...
عباس زارع در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: پیرو تهیه و تدوین تقویم آموزشی کارشناسان فضای سبز کلانشهرهای کشور، هفتمین کارگاه آموزشی از سری دوره های تدوین شده با عنوان “آشنایی با تجهیزات و نرم افزارهای نوین و قوانین روز فضای سبز در دنیا” برگزار شد.


وی افزود: این کارگاه با تدریس سلامی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری مشهد و وحدتی پناه از کارشناسان شهرداری مشهد به میزبانی سازمان پارکها و فضای سبز کلانشهر ارومیه برگزار شد.


این مسئول عنوان کرد: در کارگاه مذکور ۷۰ نفر از کارشناسان فضای سبز کلانشهرهای کشور حضور داشتند و با مباحثی پیرامون تجهیزات و ماشین آلات مدرن و تکنولوژی روز حوزه فضای سبز، معرفی نرم افزارهای روز دنیا در حوزه فضای سبز شهری و قوانین و آیین نامه ها و دستورالعملهای فضای سبز در شهرهای پیشرفته دنیا آشنا شدند.


زارع ادامه داد: همچنین طبق برنامه ریزی صورت گرفته قرار است که کارگاه آموزشی آشنایی با راهکارهای کاهش هزینه های حفظ و نگهداری فضای سبز در نیمه دوم آبان ماه سال جاری به میزبانی شهر قم برگزار شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری