جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
تاثیر پروژه های مطالعاتی زیباسازی با حضور دو عضو شورای شهر نقد و بررسی شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در این نشست که فاطمه اسکندری، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر نیز حضور داشت، عملکرد یکساله سازمان زیباسازی از سوی صدرایی، ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در این نشست که فاطمه اسکندری، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر نیز حضور داشت، عملکرد یکساله سازمان زیباسازی از سوی صدرایی، مدیرعامل این سازمان بازگو شد.


صدرایی در پی ارائه گزارش عملکرد سازمان زیباسازی، فعالیت های صورت گرفته در این مجموعه تحت پوشش شهرداری کرج را مثبت ارزیابی کرد و افزود: بی شک وحدت رویه و انجام امور به صورت تخصصی تاثیر بسزایی در افزایش راندمان فعالیت این سازمان داشته است.


وی عنوان کرد: سازمان زیباسازی از بدو تاسیس تاکنون بیشتر از انجام هر فعالیتی بر رسیدگی به معضلات بصری شهر متمرکز شد.


صدرایی حمایت اعضای شورای اسلامی شهر از سازمان زیباسازی را از مهمترین و شاخص ترین مولفه های موفقیت این سازمان دانست و افزود: بهره مندی از حمایت های اعضای شورای شهر نقش بسزایی در افزایش راندمان فعالیت های سازمان ایفا کرده است.


وی خاطرنشان کرد: سازمان زیباسازی در این دوره  به نحو مطلوبی از همفکری های اعضای متخصص شورا در راستای بهره وری بیشتر از طرح های کلان زیباسازی بهره مند شده است.


قهرمانی: طرح های زیباسازی به صورت کارشناسی بررسی و اجرا شود


رئیس کمیسیون حمل و نقل، شهرسازی و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: با توجه به تاثیر ژرف و عمیق طرح های زیباسازی بر شهر و زندگی شهروندی نیاز است این سازمان به طور ویژه از سوی شورای شهر حمایت شود.


مریم قهرمانی همچنین بر ضرورت همفکری کارشناسان زیباسازی با مشاروین مربوطه و ذیصلاح تاکید کرد و این مهم را راهکاری کارآمد برای ارتقاء توانمندی ها و ظرفیت های این سازمان دانست.  


وی با اشاره به تاثیر پروژه های مطالعاتی بر شهر بیان کرد: طرح های زیباسازی بیش از اجرا باید از دیدگاه و چشم انداز کارشناسان رصد و بررسی شوند تا پس از اجرا ره آوردی مثبت برای شهر باشند.


اسکندری: لزوم ارائه طرح های زیباسازی با محور فرهنگی


فاطمه اسکندری، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورا نیز در این جلسه، زیباسازی را سازمانی مهم و کارآ تلقی کرد و افزود: سازمان زیباسازی، سازمانی است که پویایی و خلاقیت از آیتم های مهم آن محسوب می شود.


اسکندری عنوان کرد: ارائه طرح های زیباسازی با لحاظ کردن مولفه های فرهنگی میتواند شاخص های مفید و سازنده شهری را ارتقاء دهد.  

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری