جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
درختان منطقه ۱ آراسته شدند
محمد محسنی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این مطلب، افزود: افزایش سرانه فضای سبز در منطقه یکی از نکات بسیار ضروری است که برای این ...
محمد محسنی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این مطلب، افزود: افزایش سرانه فضای سبز در منطقه یکی از نکات بسیار ضروری است که برای این امر باید تدابیر ویژه ای اندیشیده شود.


محسنی اضافه کرد: از همین حیث، نشست تخصصی همکاران و کارشناسان واحد فضای سبز منطقه برگزار شد تا طی آن، متخصصان و عوامل اجرایی برنامه های مرتبط با این حوزه با یکدیگر به گفتگو و تبادل نظر بپردازند.


وی با بیان اینکه فضای سبز یکی از شاخصه های مهم در اصول شهری و زیباسازی به شمار می آید، ادامه داد: مباحث مرتبط با توسعه، حفظ و نگهداری از فضای سبز در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت. همچنین مشکلات و معضلات این حوزه از سوی کارشناسان و نیروها برای اتخاذ تدبیر مناسب طرح شد.


مدیر روابط عمومی منطقه ۱ شهرداری کرج اضافه کرد: افزایش فضای سبز یکی از عوامل روحیه بخشی به شهروندان و توسعه نشاط و شادابی در سطح منطقه است که باید به عنوان یک هدف مهم در فعالیت های مناطق دیده شود. از همین رو جلسه فوق نیز در صورت ادامه می تواند پیامدهای بسیار مثبتی را برای منطقه ۱ به بار آورد.


محسنی از اقدامات اخیر واحد فضای سبز منطقه ۱ را هرس درختان عنوان کرد و یادآور شد: سیمای شهر باید به گونه ای اصلاح و آذین شود که شهروندان از تماشای مناظر احساس مطلوبی داشته باشند، به همین دلیل هرس و رسیدگی به درختانی که طی ایام بهار و تابستان صاحب برگ و بار زیادی شده اند، برای انعکاس در نگاه رهگذران از اهمیت زیادی برخوردار است.


این مسئول خاطرنشان کرد: این اقدام طی روزهای اخیر در حال انجام است و به زودی تمامی درختان شامل این طرح، هرس شده و با آرایشی تازه به استقبال فصل های پایانی سال می روند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری