جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
همگرایی، کلید موفقیت دستگاه های خدمات رسان است/دیدار با دادستان کرج، ایثارگران و جانبازان
پرویز اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: ارتباط با مجموعه های خدمات رسان شهری می تواند منتج به نتایج مطلوب مدیریتی شود. وی ...

پرویز اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: ارتباط با مجموعه های خدمات رسان شهری می تواند منتج به نتایج مطلوب مدیریتی شود.


وی الگو برداری و بهره گیری از تجارب مدیران شهری را از خروجی های مثبت و کارآمد، همگرایی و وحدت رویه مسئولان و مدیران شهری ذکر و عنوان کرد: انجام این مهم یک امر کارآمد تلقی می شود که در نهایت منجر به افزایش راندمان کاری سازمانها و پیشگیری از اجرای برنامه های تکراری و زمان بر خواهد شد.


 دیدار با

دادستان کرج


مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی کرج با اشاره به بازدید صورت گرفته با دادستان کرج گفت: این دیدار در پی گرامیداشت هفته دفاع مقدس و دیدار با ایثارگران و جانبازان صورت گرفت.


اسکندری گفت: در این دیدار، ضمن قدردانی از رشادت های فرهادی دادستان کرج در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن خدمات رسانی خالصانه به شهر و شهروندان کرجی، گزارشی از عملکرد سازمان و چشم انداز پیش روی تاکسیرانی کرج ارائه شد.


 وی گفت:  در این دیدار قنادزاده ، صمدی ، خنکدار و رضوان منش ، معاونین دادستان که از ایثارگران و جانبازان عزیز نیز هستند تقدیر شد.


دیدار مسئولین تاکسیرانی کرج از خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس


 به مناسبت هفته دفاع مقدس ، پرویز اسکندری مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرج و فرمانده پایگاه بسیج شهید ملک زاده ، به همراه سعید فیروزگاه عضو شورای اسلامی همچنین جمعی از مسئولین سازمان تاکسیرانی در راستای زنده نگه داشتن ارزشهای دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گرانقدر ، با خانواده شهیدان احمد و فرهنگ محمدی دیدار کردند .


در این دیدار اسکندری ضمن تجلیل از مقام والای شهدا  گفت: نباید صرفا یک هفته را برای دفاع مقدس در نظر گرفت، چرا که همه روزهای ما روز شهدا، روز جانبازان و روز آزادگان است. باید این حقیقت را با تمام وجود باور داشته و جزو فرهنگ خود بدانیم.


وی با تاکید بر اینکه باید قدردان نعمت وجودی ایثارگران عزیز، این ذخایر ارزشمند میهن اسلامیمان باشیم، ادامه داد: این عزیزان با خدای خود دا دو ستد کرده اند و هیچ کس جز خدای رحمان و رحیم نمی تواند پاسخگوی از خودگذشتگی آنها باشد.


اسکندری گفت: چه بسیار حوادث و مصیبت های ناگوار که به برکت وجود آنها از کشورمان دفع شده و می شود.


 در این دیدار سعید فیروزگاه ، عضو شورای اسلامی کرج نیز گفت : شهدا ولی نعمت مردم هستند و احترام و تکریم این قهرمانان و همچنین خانواده های این عزیزان وظیفه همه ماست که هرآنچه داریم مدیون رشادتها و جانبازیهای آنان است و نباید اجازه دهیم فرهنگ ایثار و شهادت کمرنگ شود .

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری