جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
پارکهای محله ای منطقه ۴ بهسازی و مجهز به وسایل جدید بازی شدند
فرج الله ایلیات در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ضمن اعلام این خبر افزود: اقدامات صورت گرفته در این زمینه با هدف ارتقاء کیفی عرصه های سبز و ...
فرج الله ایلیات در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ضمن اعلام این خبر افزود: اقدامات صورت گرفته در این زمینه با هدف ارتقاء کیفی عرصه های سبز و پارکهای محله ای انجام شده که در این راستا بهسازی زمین بازی کودکان و افزودن وسایل ورزشی به پارکها نقطه تمرکز اجرای طرح ها است.


وی، خدمات رسانی به شهروندان و فراهم آوردن زمینه های آسایش و رفاه شهروندی را از دیگر اهداف اجرای طرح ساماندهی و بهسازی پارکهای محله ای و فضای سبز ذکر و عنوان کرد: بازسازی زمین بازی پارکهای محله ای و بهینه سازی این مجموعه های تفریحی، از اقداماتی است که از سوی شهرداری منطقه انجام شده است.


این مسئول، نصب وسایل ورزشی در پارکهای منطقه را یادآور شد و گفت: بهسازی زمین بازی کودکان پارک میلاد به مساحت ۳۶۰ متر از جمله اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای این طرح است.


ایلیات با بیان اینکه، زیرسازی کامل با استفاده از بتون در این پارک انجام شده است، گفت: از دیگر اقدامات صورت گرفته در این پارک محله ای، نصب یک مجموعه پلی اتیلنی، دو دستگاه سرسره و یک دستگاه گردون بازی کودکان است.


وی با اشاره به پارک شهروند عنوان کرد: این پارک در زمینی به مساحت ۲۱۰ متر مربع ایجاد شده است که در راستای اجرای طرح عنوان شده، زیرسازی کامل در پارک به وسیله بتن صورت گرفت.


ایلیات، نصب یک مجموعه پلی اتیلنی در پارک شهروند را یادآور شد و افزود: علاوه بر این دو دستگاه سرسره و گردون برای بازی کودکان در این پارک نصب شده است.


وی همچنین از نصب ۱۶ عدد وسیله ورزشی جدید در پارک شهروند خبرداد و افزود: از دیگر اقداماتی که در این زمینه انجام شد، نصب ۱۶ وسیله ورزشی جدید در پارک ماهواره است.


ایلیات، توسعه فضاهای سبز در کلانشهر کرج را از نیازهای ضروری مردم دانست و گفت: با توجه به این مهم همچنین با توجه به تاکید مدیران شهری بر تحقق این مهم، شهرداری منطقه ۴ اهتمام ویژه ای به اجرای طرح های مرتبط با توسعه سرانه فضای سبز دارد.


وی با اشاره به تمرکز جمعیتی در کلانشهر کرج، بیان کرد: افزایش جمعیت از جمله مولفه هایی است که ضرورت توسعه فضای سبز را دو چندان می کند.


ایلیات با تاکید بر ایجاد اماکن تفریحی سالم و مساعد برای تفریح شهروندان، عنوان کرد: ایجاد مکانهای تفریحی نقش بسزایی در غنی سازی اوقات فراغت به ویژه در ایام تعطیلی مدارس دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری