جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
کاهش ترافیک کرج مستلزم تدوین طرح جامع است
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید طاهر طاهری در جلسه شورای ترافیک استان البرز که پیش از ظهر شنبه در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: معضل ترافیک امروزه ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید طاهر طاهری در جلسه شورای ترافیک استان البرز که پیش از ظهر شنبه در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: معضل ترافیک امروزه بر کسی پوشیده نیست و کسی نیست که تا به حال در ترافیک شهری محبوس نشده باشد اما براى این مشکل باید بستر کار را فراهم کنیم.


وى با بیان این که امروزه ترافیک دغدغه همه مردم است افزود: باید بدانیم براى ترافیک چه کارى انجام دهیم و البته هر چه در توان داریم برای حل این معضل به کار خواهیم بست.

 

استاندار البرز گفت: براى انجام کار و حل مشکل ترافیک باید اراده محکم وجود داشته باشد و براى حل این معضل باید مدیریت واحد شکل گیرد با این کار هم سرمایه ملی صرفه جویی می شود و اعصاب مردم نیز کنترل خواهد شد.


وی افزود: ترافیک استان البرز در شان مردم این استان نیست بنابراین باید هر چه سریعتر این معضل حل شود.


طاهری تصریح کرد: برای حل مشکل ترافیک لازم است ابتدا طرح جامع ترافیک را آماده کنیم و مشکلات مشخص شود تا در جهت رفع آن اقدام شود.


اهتمام جدی برای کاهش مشکلات ترافیکی کرج


استاندار البرز گفت: یکی از اولویت‌های مهم مدیریت شهری کرج در دوره کنونی یافتن راهکارهای جدید برای حل مشکلات ترافیکی در شهر کرج است.


وی به مشکلات موجود در حوزه ترافیک شهری کرج اشاره کرد و اظهار داشت: مردم و شهروندان کرجی در سال‌های اخیر در حوزه ترافیک شهری دچار مشکلاتی بوده‌اند.


وی ضمن تاکید بر کاهش ترافیک در شهر کرج، یادآور شد: مدیریت فعلی شهر کرج برای کاهش مشکلات حوزه ترافیک شهری اهتمام جدی دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری