جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
آغاز طرح لایروبی کانال های اصلی و فرعی منطقه ۸ کرج
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس سعیدی کیا با اشاره به فرارسیدن فصل بارندگی اظهارداشت: باتوجه به فرارسیدن فصل پاییز و بارش نزولات آسمانی،  لایروبی تمام انهار و ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس سعیدی کیا با اشاره به فرارسیدن فصل بارندگی اظهارداشت: باتوجه به فرارسیدن فصل پاییز و بارش نزولات آسمانی،  لایروبی تمام انهار و کانال های سطح منطقه  در دستور کار قرار گرفت.


این مسئول همچنین به اتمام لایروبی کانال اصلی بلوار ماهان اشاره کرد و با بیان اینکه این طرح تا پایان فصل زمستان اجرایی می شود، گفت: با لایروبی انهار منطقه به صورت گردشی در مواقع بارندگی مشکل آبگرفتگی در سطح منطقه به حداقل می رسد.


وی در ادامه سخنان خود به عملکرد حوزه عمران در زمینه تراش و روکش آسفالت در منطقه اشاره کرد و افزود: این مهم با جدیت در منطقه ۸ شهرداری کرج دنبال می شود.


مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج با بیان اتمام تراش و روکش آسفالت خیابان سروناز واقع در جهانشهر حد فاصل خیابان فرمانداری تا خیابان کسری، متراژ این پروژه را هزار و ۶۲۰ متر مربع و مقدار آسفالت مصرفی در این پروژه را ۲۷۰ تن اعلام کرد.


سعیدی کیا ادامه داد: با توجه به نیاز بسیاری از معابر منطقه به جدول گذاری، همسطح سازی و پیاده رو سازی و تراش و روکش آسفالت این مهم در منطقه پیگیری و بر اساس جدول زمانبندی تا پایان سال به اجرا در خواهد آمد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری