جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
روند اجرای پروژه های فضای سبز منطقه ۱ کرج بررسی شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج به همراه سید رضا مساعد مدیر منطقه 1، از روند اجرای پروزه ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج به همراه سید رضا مساعد مدیر منطقه ۱، از روند اجرای پروزه های فضای سبز این منطقه بازدید کردند.


با توجه به انتصاب مساعد طی هفته های گذشته به سمت مدیر منطقه ۱، در این بازدید، روند و چگونگی اجرای پروژه های فضای سبز از سوی عباس زارع تشریح شد.


در این راستا زارع با اشاره بر اهتمام ویژه برای نگهداری از درختان در فصل سرما اظهار داشت: مسئولان فضای سبز مناطق ۱۲ گانه کرج باید طی فصل زمستان اقدامات لازم را برای جلوگیری از یخ زدگی درختان انجام دهند.


وی افزود: از شاخص ترین پروژه های فضای سبز منطقه ۱ شهرداری کرج، جنگل کاری بیجی، تپه مرادآب و باغ رسالت است که هم اکنون در حال اجرا می باشد.


این مسئول عنوان کرد: همچنین طی ابلاغیه، تمامی مسئولان فضای سبز مناطق ۱۲ گانه شهرداری کرج موظف شدند که اقدامات لازم را برای آزادسازی درختان در معرض ساخت و ساز انجام دهند.


مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج گفت: با توجه به عدم توجه برخی از مالکان حین احداث ساختمان در زمینه ریختن خاک و نخاله پای درختان، باید اقدامات لازم برای آگاه سازی آنها انجام شود.


وی افزود: ریختن خاک و نخاله پای درختان حاشیه معابر، خسارت جبران ناپذیری را به فضای سبز شهر وارد می کند که سازمان پارکها و فضای سبز برای جلوگیری از بروز هرگونه خسارت به درختان، اقدامات لازم را انجام می دهد.


در ادامه همچنین مسئولان طی بازدید از درختان حاشیه معابر، بر آزادسازی طوقه درختان نیز تاکید کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری