جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
پاسخگویی معاونت حمل و نقل و ترافیک به دغدغه یک شهروند
مهرداد فیروزبخت در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان اینکه «شهروندان سهامداران اصلی شهر و بهره برداران واقعی پروژه های عمرانی و خدماتی هستند» اظهار ...


مهرداد فیروزبخت در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان اینکه «شهروندان سهامداران اصلی شهر و بهره برداران واقعی پروژه های عمرانی و خدماتی هستند» اظهار داشت: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج توجه مثبت به انتقادات، پیشنهادات و نظرات سازنده شهروندان را جزو وظایف ذاتی خود می داند و باور داریم اصولا حل معضل ترافیک، اصلاح هندسی معابر و ساماندهی گلوگاه های ترافیکی بدون همفکری و مشارکت شهروندان شدنی نیست.


این مسئول خاطر نشان کرد: یکی از شهروندان طی نامه ای پیشنهاد اجرای پیاده راه در خیابان آزادی ( حدفاصل فلکه اول رجائی شهر الی خیابان سیزدهم ) و خیابان شهید بهشتی (حد فاصل میدان شهدا الی چهار راه امام خمینی (ره) ) را به منظور رفاه حال شهروندان مطرح کرده است که مراتب به شرکت مهندسین مشاور اندیشکار ابلاغ شده و در حال حاضر مراحل آماربرداری و برداشت وضع موجود و مدل سازی به اتمام رسیده است.


فیروزبخت اظهار داشت: امید می رود بزودی نتایج و خروجی های مطالعات تهیه و جهت بررسی به این حوزه ارسال خواهد شده تا تصمیم مقتضی اتخاذ شود.


این مسئول توجه به نقطه نظرات شهروندان را مهم ارزیابی کرد و این امر را در دستور کار این معاونت عنوان کرد.

 


 


 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری