جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
۸۰ درصد بودجه اختصاصی شهرک وحدت هزینه شده است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بابک وسیله بر در گفتگو با برنامه رادیویی شهر من سلام با اعلام این خبر افزود: در راستای رفاه حال شهروندان در ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بابک وسیله بر در گفتگو با برنامه رادیویی شهر من سلام با اعلام این خبر افزود: در راستای رفاه حال شهروندان در این شهرک خیابان هایی احداث شده است.


این مسئول جدول گذاری و آسفالت در خیابان بوستان و لاله غربی، زیرسازی خیابان نور و بوستان تا نگارستان و احداث چاه های جذبی را از دیگر اقدمات حوزه عمران منطقه ۱۰ شهرداری کرج اعلام کرد.


وی با اشاره به وجود ۴۲ میدان در شهرک وحدت به فضای سبز مطلوب این میدان ها اشاره کرد و افزود: پارک راه آهن نیز به تازگی بازسازی شده است.


معاون خدمات شهر منطقه ۱۰ شهرداری کرج با بیان اینکه آسفالت معابر و پیاده رو های شهرک وحدت سال گذشته به اتمام رسیده است، اظهار داشت: آسفالت خیابان های اصلی در این شهرک سال آینده آغاز می شود.


وسیله بر عملکرد حوزه عمران در منطقه ۱۰ شهرداری کرج را مثبت ارزیابی کرد و افزود: همزمان با جدول گذاری هر معبر یا خیابان اجرای عملیات آسفالت آن نیز صورت می گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری