جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۲
اتلاف وقت و سرمایه در ترافیک کرج/ پاشنه آشیل مدیریت شهری عدم تامین پارکینگ های عمومی است
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،پرییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر کرج با معضل نامیدن ترافیک سطح شهر کرج خواستار توجه ویژه شورای چهارم و شهردار جدید کرج به این ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،پرییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر کرج با معضل نامیدن ترافیک سطح شهر کرج خواستار توجه ویژه شورای چهارم و شهردار جدید کرج به این موضوع شد.


مریم قهرمانی گفت: متاسفانه مضوع حمل و نقل در دو بخش زیرساخت و فرهنگ سازی دچار نقصان های بسیاریست و در هردو بخش مدیریت شهری ضعفهای مشهود داشته است. ما نه در آموزش شهروندی و جا نداختن فرهنگ عبور و مرور رانندگان و عابران توانسته ایم برنامه ریزی داشته باشیم و نه در تامین پارکینگ، طبقاتی کردن خیابانهای و گسترش وسایل نقلیه عمومی چندان موفق بوده ایم.


این عضو شورا با تاکید بر اتفاق نظر شورای چهارم برای تامین خواسته های شهروندان ادامه داد: متاسفانه میزان نارضایتی مردم از ترافیک در سطح بالایی است و شورای شهر تصمیم دارد با نگاه ویژه ای به بخش ترافیک با همکاری و حمایت استانداری طرح جامع ترافیک را با افقی دور دست و چندین ساله تهیه و اجرا کند .


وی ضمن اشاره به معضل پارکینگ ها تاکید می کند: از این پستمام جرایم کمیسیون ماده صد در خصوص پارکینگ صرف ایجاد پارکینگهای عمومی خواهد شد و امتیازات ویژه ای برای مشارکت بخش خصوصی در زمینه این نوع پارکینگها شورا در نظر خواهد گرفت.


قهرمانی اظهار امیدواری کرد: اتحادی که بین اعضای شورا و شهردار منتخب وجود دارد یقینا باعث رفع بسیاری از مشکلات و باز شدن گره های کوری خواهد شد که تا کنون باعث سردرگمی و آزار شهروندان ارجمند کرجی شده اند و امید داریم که حمایت مسولان استانی و همراهی شهروندان بتواند در تسریع این اتفاقات موثر باشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری