جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۲
ارائه خدمات مطلوب به شهروندان بیدارچشمه در اولویت شهرداری قرار دارد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس حق محمدلو در مصاحبه با شبکه استانی البرز برنامه "شهر ما"  در خصوص نیاز شهروندان محله بیدار چشمه به امکانات و ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس حق محمدلو در مصاحبه با شبکه استانی البرز برنامه “شهر ما”  در خصوص نیاز شهروندان محله بیدار چشمه به امکانات و خدمات بیشتر شهری، اظهار داشت: در محدوده باغستان غربی عملیات عمرانی از جمله تراش و روکش آسفالت بلوار پرستار و شبنم انجام شده که موجب بیرون آمدن باغستان غربی از بن بست و اتصال آن به مسیرهای اطراف شده است.


وی ادامه داد: عملیات اجرایی زیر سازی آسفالت در این محله با توجه به انعقاد قراردادهای مرتبط با پیمانکاران عمرانی به زودی اجرایی خواهد شد.


این مسئول با اشاره به اتمام نیمه اول سال و کاهش بودجه تخصیص یافته به منطقه در جهت اجرای پروژه های عمرانی اذعان داشت: خدمت رسانی و بهسازی کوچه های محله بیدار چشمه در دستور کار شهرداری قرار دارد و عملیات جدول گذاری این محله نیز در ابتدای سال جدید پس از تخصیص اعتبارات در اولویت شهرداری قرار خواهد گرفت.


ضرورت همکاری شهروندان در ساعات اعلام شده شهرداری جهت جمع آوری زباله ها


حق محمدلو در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به زمانبندی صورت گرفته و اعلام ساعات جمع آوری زباله ها از سوی شهرداری کرج از شهروندان فهیم منطقه خواستار شد تا با رعایت ساعات جمع آوری زباله ها، شهرداری را در ارائه خدمات مطلوب تر یاری دهند و این امر موجب کاهش استهلاک ماشین آلات خدمات شهری و ممانعت از بروز حیوانات موذی در سطح شهر می شود که سلامت و رعایت حقوق شهروندی را در پی خواهد داشت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری