جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۲
دعوت به همکاری از مؤدیان خوش حساب در منطقه ۹ کرج
حاج قربان اسفندیاری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در تشریح اقدامات اخیر در خصوص مودیان بدهکار از تشکیل جلسه ویژه مدیر منطقه و مسئولان خبر داد. این مسئول ...
حاج قربان اسفندیاری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در تشریح اقدامات اخیر در خصوص مودیان بدهکار از تشکیل جلسه ویژه مدیر منطقه و مسئولان خبر داد.


این مسئول با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: بر این اساس شهرداری منطقه ۹ کرج تصمیم به دعوت به همکاری از تمام مودیان بدهکار کرده است تا در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف و پرداخت بدهی خود اقدام کنند.


وی اضافه کرد: در صورت عدم همکاری بدهکاران با شهرداری منطقه، این افراد مشمول افزایش یک و نیم درصد ماهیانه تاخیر در پرداخت دیون می شوند.


معاون اداری مالی منطقه ۹ شهرداری کرج در ادامه سخنان خود به مصوبه شورای اسلامی شهر در این زمینه اشاره کرد و افزود: مودیان بدهکاری که ظرف مدت دو ماه از تاریخ ابلاغ رسمی از پرداخت مطالبات قطعی شده استنکاف کنند، باید مطالبات مقرره را با افزایش یک و نیم درصدی ماهیانه پرداخت کنند.


اسفندیاری مجموع مطالبات مقرره را به صورت سالیانه ۱۸ درصد شاخص بهای خدمات عمومی ناشی از عدم ایفای به موقع تعهدات اعلام کرد.


این مسئول همچنین خاطر نشان کرد: مودیانی که به موقع نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند مشمول تشویقی (خوش حسابی) پرداخت دیون به صورت نقدی طبق مصوبه شورای شهر با ۲۰ درصد تخفیف برای عوارض پروانه و ۱۰ تا ۱۵ درصد تخفیف برای جرائم کمیسیون ماده ۱۰۰ خواهند شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری