جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۲
طعمه گذاری و امحای حیوانات موذی در میدان طالقانی کرج
جلال باقرپور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: انجام عملیات طعمه گذاری و امحای موش در میدان طالقانی، بلوار تعاون، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز ...
جلال باقرپور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: انجام عملیات طعمه گذاری و امحای موش در میدان طالقانی، بلوار تعاون، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز صورت گرفته است.


این مسئول اظهار داشت: با توجه به درخواست سرپرست معاونت توسعه منابع پشتیبانی مبنی بر وجود حیوانات موذی یک اکیپ از ستاد امحای موش سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با حضور در محل مذکور اقدام به طعمه گذاری کردند.


وی با بیان اینکه طعمه گذاری به همراه ناظر ستاد محیط زیست شهری انجام شد تعداد طعمه های کارگذاشته شده در میدان طالقانی را ۱۴۵ مورد عنوان کرد.


رئیس اداره نظارت بر تنظیف و جمع آوری سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج وجود موش ها در شهر را مضر ذکر و عنوان کرد: این موجودات علاوه بر ایجاد بیماری های مزمن برای شهروندان خسارت های اقتصادی نیز به شهر وارد می کنند.


باقر پور اضافه کرد: موش‌ها با وارد کردن خسارت به مواد غذائی و پایین آوردن ارزش آنها و انتشار و انتقال بیماری‌ها و بالاخره ایجاد مزاحمت برای انسانها مورد تنفرآنها بوده و برای بسیاری از افراد سبب ایجاد ناراحتی فکری و روحی می‌شوند.


این مسئول با اشاره به مطلب فوق جمع آوری و امحای این حیوانات موذی را ضروری دانست و افزود: مبارزه با موش از نظر اقتصادی و بهداشتی بسیار اهمیت دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری