جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۲
معتمدین راهگشای حل مشکلات در مناطق ۱۲ گانه کرج
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمود دادگو در نشست با معتمدین منطقه 12 شهرداری کرج بر توجه به نقش معتمدین در مناطق و محلات تاکید کرد. این مسئول ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمود دادگو در نشست با معتمدین منطقه ۱۲ شهرداری کرج بر توجه به نقش معتمدین در مناطق و محلات تاکید کرد.


این مسئول ادامه داد: معتمدین با همکاری و همفکری با مسئولان کمک بزرگی برای آبادانی شهر خواهند بود و برداشتن گام های بزرگ به منظور آبادانی شهر با این تعامل ممکن می شود.


ساماندهی کانال سیاه جوب از ضروریات است


در ادامه جلسه مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج ضمن ارائه عملکرد منطقه، ساماندهی کانال سیاه جوب را از ضروریات و اولویت های منطقه عنوان کرد.


محمدرضا زاده نور با بیان این مطلب که در حال حاضر منطقه ۱۲ شهرداری کرج گام های بلندی برای آبادانی برداشته است و با اشاره به انجام پروژه های متعدد که در حال اجراست، اتصال بلوار ارم از طریق خیابان چهارم به جاده قزلحصار و اقدامات اساسی در خصوص آسفالت معابر را از جمله عملکردهای منطقه عنوان کرد.


این مسئول همچنین روکش آسفالت بیشتر معابر اصلی کیانمهر و آسفالت بیشتر معابر فرعی در شهرک سهرابیه را از دیگر اقدامات اجرایی منطقه ۱۲ شهرداری کرج ذکر و عنوان کرد: در آینده ای نزدیک روکش آسفالت معابر فرعی کیانمهر نیز به پایان می رسد.


وی در ادامه سخنان خود به ترافیک بلوار ارم در آینده ای نه چندان دور اشاره کرد و افزود: با توجه به وجود تعاونی مسکن مهر و ازدیاد جمعیت در بلوار ارم، این بلوار دارای ترافیک سنگین خواهد شد.


مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج بازسازی پارک مهدیه را از دیگر اقدامات منطقه برشمرد و اضافه کرد: عملیات اجرایی پارک ۱۰ هکتاری نیز آغاز شده و پارک دو و نیم هکتاری در آینده ای نزدیک در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری