جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۲
البرزی ها مشتاق حضور دوباره رهبری در استان/ امیدواریم انتظارها به سر آید
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، 16 سال پیش در مهرماه سال 76 بود که آفتاب مشرقی بر فراز شهرستان شهید پرور کرج تابیدن گرفت، وجد و شعف ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ۱۶ سال پیش در مهرماه سال ۷۶ بود که آفتاب مشرقی بر فراز شهرستان شهید پرور کرج تابیدن گرفت، وجد و شعف سراسر شهر را در بر گرفت، خیل انبوهی از مردم انقلابی سراسمیه در حالی که اشک شوق در دیدگانشان حلقه بسته بود آمده بودند تا از نزدیک با رهبرشان دیدار تازه کنند.


سفر مقام معظم رهبری به شهرستان کرج برکات فراوانی داشت که مهمترین ره آوردش تشکیل استان البرز و راه اندازی رادیو کرج بود که بعدها رادیو البرز و امروز رادیو دانش نام دارد.


هرچند گرد زمانه بر آن سفر تاریخی نشسته است اما هنوز خاطراتش در ذهن هایمان زنده و جاری است.سال گذشته طوماری برای سفر مقام معظم رهبری از سوی مردم استان امضا شد و نمایندگان مردم این شهر در مجلس نیز قول پیگیری آن را دادند اما تا به اکنون خبری از سفر ایشان به استان البرز نیست.


اکنون بعد از دو دهه شاید زمان آن فرا رسیده باشد تا نام استان البرز هم به عنوان سی و یکمین استان کشور در لیست سفرهای مقام معظم رهبری اضافه شود و شاهد سفر ایشان به سرزمین اقوام ایران زمین باشیم.


دو هفته گذشته حجت الاسلام والمسلمین گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری به استان البرز برای انتصاب نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج سفری به البرز داشتند، این سفر همچون آتشی زیر خاکستر سفر دوباره حضرت آقا را برایمان تازه کرد و دل های هوایی جای دیگری ساخت.


عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در آیین معارفه نماینده ولی فقیه در حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری پیام مردم استان البرز را بار دیگر مطرح کرد و گفت: مهمترین مطالبه مردم استان البرز سفر مقام معظم رهبری به استان البرز است.


وی افزود: مطالبه مردم این استان آن است که مقام معظم رهبری قدوم مبارک خود را به این استان نوپا گذارده تا از سفر ایشان محرومیت های مردم استان البرز به آبادانی مبدل شود.


هفته گذشته نیز جمعی از کودکان البرزی ضمن نوشتن نامه ای برای سفر مقام معظم رهبری به این استان طومار امضا کردند.متن آن نامه این بود:


ما نه می توانیم مثل بزرگترها حرف بزنیم و نه می توانیم مثل آن ها بنویسیم .اصولاً دعوت کار سختی است ،آن هم از انسان های بزرگ به خصوص وقتی تو انسان کوچکی باشی،کار دو چندان سخت خواهد شد .امروز ما فرزندان البرز و شهر کرج که شما در آخرین دیدارتان آن را «ایران کوچک» نام نهادید،منتظر نشسته ایم تا چشممان به جمال نورانیتان روشن شود.


Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری