جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۲
برگزاری اولین دوره داوری اسکی در پیست اسکی دیزین
سید ذبیح الله رئیسی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: این دوره از کلاس ها در رشته آلپاین برگزار خواهد شد. این مسئول ...
سید ذبیح الله رئیسی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: این دوره از کلاس ها در رشته آلپاین برگزار خواهد شد.


این مسئول بیان کرد: علاقمندان به ورزش اسکی می توانند دوم و سوم آبان  برای شرکت در دوره داوری آلپاین اسکی به پیست اسکی دیزین مراجعه کنند.


وی در خصوص ثبت نام علاقمندان عنوان کرد: علاقمندان می توانند از طریق سایت اسکی استان البرز در دوره های داوری اسکی ثبت نام کنند.


رئیس کمیسیون فرهنگی اسکی استان البرز با اشاره به اینکه کلاس ها از ساعت ۹ صبح شروع می شود، اضافه کرد: همچنین علاقه مندان همزمان با شروع کلاسها می توانند ثبت نام کنند.


وی نظارت به عنوان داور در مسابقات مختلف داخلی و بین المللی را از مزیت های شرکت در کلاس های داوری اسکی ذکر و عنوان کرد: هیئت اسکی استان البرز با همکاری فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران میزبان برگزاری این دوره از کلاسها است.


این مسئول با اشاره به نزدیکی به شروع فصل اسکی که هر ساله در اواسط آبان ماه همزمان با بارش برف آغاز می شود، گفت: شرکت در این کلاسها نقش بسزایی در توسعه ورزش اسکی بین شهروندان دارد.


وی در پایان از تلاش های بی وقفه رئیس هیئت اسکی،  دبیر هیئت اسکی ، فدراسیون اسکی و سایر اعضا در تشکیل این کلاس ها و توسعه و ارتقا این رشته تقدیر و تشکر کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری