جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۲
شورای چهارم مشارکت بخش خصوصی را جدی بگیرد/کنترل روند ساخت و سازها در منطقه ۵
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بهنام محمودی پیش از ظهر امروز در بازدید از منطقه 5 شهرداری کرج با تاکید بر تقویت ساختارهای بنیادین در منطقه، لزوم ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بهنام محمودی پیش از ظهر امروز در بازدید از منطقه ۵ شهرداری کرج با تاکید بر تقویت ساختارهای بنیادین در منطقه، لزوم افزایش سرانه های تفریحی و ورزشی را یادآور شد و بیان کرد: منطقه ۵ شهرداری کرج یکی از مناطق پرجمعیتی است که در بافت قدیمی شهر نیز مستقر شده است.


وی افزود: با توجه به ساختار جوان جمعیتی در این منطقه لزوم توجه به امر افزایش سرانه های ورزشی و تفریحی به منظور پر کردن اوقات این قشر به نحو مطلوب امری بسیار مهم محسوب می شود.


این مسئول با اشاره به راه اندازی کمیسیون تخصصی ورزش و سلامت در شورای چهارم این امر را به منظور تخصصی تر شدن امور در حیطه ورزش و سلامت در شهر کرج عنوان کرد.


محمودی ادامه داد: شورای چهارم با نگاه ویژه این مهم را دنبال می کند و در بحث افزایش سرانه های ورزشی و تفریحی مصمم است.


مشارکت بخش خصوصی مشکلات فراروی طرح ها را کاهش می دهد


وی در بخش دیگری با اشاره به لزوم ورود جدی بحث خصوصی در طرح های مدیریت شهری این امر را عاملی برای توسعه شهر دانست و گفت: مشارکت بخش خصوصی می تواند بسیاری از چالش های فراروی طرح های عمرانی را برطرف کند.


این مسئول تاکید کرد: باید در شورای چهارم با نگاه ویژه این مورد را پیگیری کنیم تا شاهد توسعه شهر در کمترین زمان ممکن باشیم.

 

محمودی در بخش دیگری برخورد با ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه ۵ را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: طی سالهای اخیر روند ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه ۵ کنترل شده که این امر نیازمند استمرار است.


وی تاکید کرد: شهرداری باید در این زمینه جدی عمل کرده چرا که این امر موضوع یکی از چالش های بسیار مهم در شهر کرج به دلیل سرریز شدن جمعیت است.


علیرضا رحیمی مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج نیز در این بازدید ضمن قدردانی از نگاه ویژه این عضو شورای شهر به منطقه ۵ شهرداری کرج خواستار تداوم این بازدیدها به منظور رفع مشکلات شهری در این منطقه از سوی اعضای شورای چهارم شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری