جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۲
سامانه ۱۳۷آماده رسیدگی به درخواستهای شهروندان در زمینه هرس درختان شد
سرپرست سامانه 137 شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام آمادگی این مرکز برای دریافت درخواست های مربوط به هرس درختان از سوی شهروندان، عنوان ...
سرپرست سامانه ۱۳۷ شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام آمادگی این مرکز برای دریافت درخواست های مربوط به هرس درختان از سوی شهروندان، عنوان کرد: این مرکز برای دریافت درخواست های هرس درختان با توجه به ورود به فصل پاییز که فصل خواب درختان است، آماده می باشد.


مسعود نجفی عنوان کرد: در شش ماه مشابه سال گذشته بیش از هزار مورد درخواست هرس درختان ثبت و توسط مسئولین ذیربط در مناطق در خصوص انجام آن اقدام شد.


وی عنوان کرد: هرس کردن درختان در واقع عبارت از قطع کامل یا جزئی شاخه، ریشه، پوست، برگ و یا گل و میوه به منظور تحت تاثیر قرار دادن و هدایت نحوه رشد و باروری گیاه است.


این مسئول افزود:  هرس درختان در فصل خواب گیاهان و درختان فواید و خروجی های بسیار زیادی است که حذف شاخه های مزاحم ، خشک شده ، آفت زده و مریض و شکسته جهت حفظ و تامین سلامت گیاه از جمله آن است.


نجفی، جوان ساختن درختان مسن از طریق حذف شاخه های پیر و وادار کردن درخت به تولید شاخه های جدید، جهت بالا بردن قدرت باردهی آن را از دیگر خروجی های هرس درختان ذکر کرد.


وی همچنین اعلام کرد: این سامانه قبل از شروع بارندگی های فصلی برای بهسازی، آسفالت کوچه ها، خیابان ها و معابر سطح شهر آماده دریافت درخواست های شهروندی است.


سرپرست سامانه ۱۳۷ شهرداری کرج همچنین عنوان کرد: با توجه به رسیدن به فصل بارندگی، این سامانه آماده دریافت درخواست های شهروندی مبنی بر اعلام آبگرفتگی از نقاط مختلف شهر به علت عدم وجود چاه مناسب و عدوم وجود گذر آب می باشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری