جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۲
کلاس آموزشی با محوریت کمکهای اولیه، ایمنی آتش نشانی و آشنایی با اساسنامه سازمان برگزار شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی کرج با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی در این سازمان عنوان کرد: ارتقاء اطلاعات تخصصی در ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی کرج با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی در این سازمان عنوان کرد: ارتقاء اطلاعات تخصصی در زمینه های عنوان شده از اهداف مهمی است که کلاس های آموزشی با محوریت آن در سازمان برگزار می شود.  


پرویز اسکندری، تقاضای افراد برای اخذ کارنامه تاکسیرانی را یادآور شد و بیان کرد: برگزاری این کلاس ها با تمرکز بر ارائه سرفصل های آموزشی به متقاضیان کارنامه تاکسیرانی برگزار می شود که به طور میانگین هرهفته بین ۷۰ تا ۱۰۰ نفر از متقاضیان در آن شرکت می کنند.


وی با ارزیابی مثبت از برگزاری این کلاس های آموزشی، بیان کرد: پیش از این برای ارئه کارنامه تاکسیرانی تنها پذیرش در آزمون شهرشناسی کافی بود این درحالی است که اکنون متقاضیان علاوه بر آزمون شهرشناسی در دوره های کمکهای اولیه، ایمنی آتش نشانی و آشنایی با اساسنامه سازمان شرکت می کنند.


عسگری اظهارداشت: در دوره کنونی به دلیل پیشرفت علم، آشنایی فصول مختلف آموزشی امری مهم تلقی می شود که ارائه این آموزش های برای قشری که بیشترین برخورد را طی روز با شهروندان دارند، بسیار مهم است.


وی گفت: برای بهبود توانایی ها و تغییر مهارتها و ارتقاء دانش، نگرش و رفتار اجتماعی، بیش از هر زمان دیگری، نیاز به آموزش بیشتر احساس می شود و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم.


این مسئول افزود: در برنامه های آموزشی به دنبال اجرای برنامه هایی باید باشیم که شایستگی های موجود در کارکنان تقویت شود.


عسگری از آموزش به عنوان عاملی برای بروز استعدادهای پنهان و استفاده از موقعیت های منحصر به فرد، یاد کرد و گفت: برنامه های آموزشی باید منطبق با اهداف سازمانی، سیاست ها و خط مشی های سازمان و با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی ارائه شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری