جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
اجازه ندهیم خانواده شهدا از ما ناراضی باشند
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سیدطاهر طاهری شامگاه دوشنبه در جریان دیدار با خانواده معظم شهدای روستای خور ساوجبلاغ اظهار داشت: امروز چه زیبا مردم خونگرم روستای ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سیدطاهر طاهری شامگاه دوشنبه در جریان دیدار با خانواده معظم شهدای روستای خور ساوجبلاغ اظهار داشت: امروز چه زیبا مردم خونگرم روستای خور مهمان نوازی کردند و این روز  همواره به یاد ماندنی خواهد بود.


وی افزود: روستای خور نیازمند نگاه ویژه ای است چرا که از  هر خانواده چند جانباز و شهید تقدیم انقلاب اسلامی شده است و  تلاش بر آن است تا با همکاری دستگاه ها مسائل و مشکلات مردم این روستا مرتفع شود.


طاهری با اشاره به دغدغه های خانواده های شهدا بر پیگیری مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تاکید کرد.


استاندار البرز همچنین در ادامه از دو خانواده تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این شهرستان نیز دیدار کرد.


تامین مسکن عمده دغدغه این خانواده ها بود که قرار شد با مساعدت فرماندار شهرستان ساوجبلاغ و کمیته امداد به زودی محقق شود.


دیدار هفتگی با خانواده شهدا


طاهری دیدار با خانواده شهدا را از برنامه های هفتگی خود اعلام و اظهار داشت: در این دیدارها مسائل و مشکلات از نزدیک رصد می شود و از این حیث حایز اهمیت است.


استاندار البرز با بیان اینکه از دیدار با خانواده شهدا روحیه می گیرم، گفت: هنگامی که وارد خانه شهیدان نژاد فلاح شدم به عینه شاهد بودم این خانواده با چهار شهیدی که تقدیم انقلاب کرده اند هنوز در صحنه انقلاب حضور دارند و این جای خرسندی دارد.


وی تاکید کرد: خانواده معظم شهدا زمانی نگران می شوند که ما قدر خون شهدای گرانقدر را ندانیم، بنابراین یک لحظه هم نباید اجازه دهیم تا پدران و مادران شهدا از ما ناراضی باشند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری