جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۲
شورای شهر پل ارتباطی بین مردم و شهرداری است/مشکلات شهری لاینحل نیست
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این جلسه مشکلات شهروندان در بخشهای مختلف شهری اعم از ساخت و ساز و صدور پروانه، خدمات شهری، فضای سبز، عمرانی، ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این جلسه مشکلات شهروندان در بخشهای مختلف شهری اعم از ساخت و ساز و صدور پروانه، خدمات شهری، فضای سبز، عمرانی، فرهنگی و ورزشی و … مورد بررسی و دستورات لازم برای رفع آنها صادر شد .


شورای شهر پل ارتباطی بین مردم و شهرداری است


عضو شورای اسلامی شهر کرج در حاشیه این جلسه با اشاره بر لزوم رفع و شناسایی مشکلات شهروندان اظهار داشت: شورای شهر پل ارتباطی بین مردم و شهرداری است و در راستای تحقق اهداف شهر و شهروندان اهتمام ویژه ای دارد.


بهنام محمودی ادامه داد: یکی از اولویتهای اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کرج رسیدگی ویژه به مشکلات شهروندان است که در این راستا جلسات ملاقات مردمی در مناطق مختلف با حضور اعضای شورا برگزار می شود .


وی افزود: برگزاری جلسات ملاقات مردمی، سهم به سزایی در شناسایی و رفع مشکلات شهروندان دارد که باید مسئولان راهکارهای لازم را برای رفع معضلات موجود ارائه دهند .


لزوم بازنگری در روند اجرای بافت های فرسوده


این مسئول ضمن اشاره به وجود بافت های فرسوده فراوان در سطح شهر اذعان داشت: وجود بافت های فرسوده مشکلات فراوانی را برای شهر و شهروندان به وجود آورده است که این موضوع نیاز به بررسی و بازنگری دارد و شورای شهر بر این مهم نظارت و اهتمام ویژه دارد.


افزایش سرانه ورزشی سلامت و نشاط شهروندی را به همراه دارد


این عضو شورا در بخش دیگری از سخنان خود به افزایش سرانه ورزشی اشاره کرد و افزود: ورزش موجب نشاط و شادی و ضامن سلامتی شهروندان است که توجه به این موضوع از دغدغه های شورای چهارم شهر می باشد.


وی با بیان اینکه، بی شک مشکلات مردم قابل رفع است، تاکید کرد: از وظایف قانونی و انسانی همه مسئولان و مدیران شهری این است که با درایت و نگاه ویژه، حقی از مردم ضایع نشود .


بهنام محمودی برطرف شدن مشکلات زندگی شهروندی را مهم ارزیابی کرد و افزود: تحقق حداکثری این مهم زمینه های ایجاد آسایش و آرامش زندگی شهروندی را به نحو مطلوبی فراهم می کند

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری