جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۲
اداره درآمد اصناف زیباسازی برون سپاری شد/مدیرروستا: زیباسازی به آیتمی مهم دست یافت
به گزارش پایگاه خبری مدیت شهری کرج، حسن مدیر روستا در روند بازدید از بخش های مختلف سازمان زیباسازی با بیان این مطلب افزود: برون سپاري همانند ديگر موضوعات تعاريف ...
به گزارش پایگاه خبری مدیت شهری کرج، حسن مدیر روستا در روند بازدید از بخش های مختلف سازمان زیباسازی با بیان این مطلب افزود: برون سپاری همانند دیگر موضوعات تعاریف مختلفی دارد که از دیدگاه اصلی به این معناست که بخشی از فعالیت های سازمان به بیرون سپرده می شود.


وی با بیان اینکه، برون سپاری باید موجب کارآمدی فعالیت های سازمان شود، افزود: در واقع این حرکت به برقراری مکانیزمی برای انجام فعالیت های نوین و شایسته کمک شایانی می کند.


این مسئول اظهارداشت: برون سپاری اداره درآمد اصناف زیباسازی حاکی از مدیریت صحیح و بهینه این سازمان تحت پوشش و نظارت شهرداری است.


مدیرروستا با ارزیابی مثبت از عملکرد سازمان زیباسازی اظهارداشت: برنامه و عملکرد این سازمان به طور مستقیم با روحیه شهروندان در ارتباط است که با توجه به این مهم نیاز است برنامه های نوین و کارآمدی تدوین، طراحی و اجرایی شود.


رئیس هیئت مدیره سازمان زیباسازی شهرداری کرج اظهارداشت: کاهش و کنترل هزینه های عملیاتی، بهبود تمرکز سازمانی بر موضوعات ویژه و دستیابی به قابلیت های سازمانی از جمله آیتم ها و خروجی های برون سپاری کردن فعالیت های سازمانی است.


مدیرروستا عنوان کرد: استفاده کارآمدتر از منابع داخلی سازمان برای استفاده از آن در سایر بخش ها از دیگر خروجی های برون سپاری است که در خصوص برون سپاری اداره درآمد اصناف سازمان زیباسازی لحاظ شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری