جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۲
پرسنل شاغل در کارخانه پسماند کرج تست سلامت شدند
مژگان خیری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر افزود: پرسنل شاغل در کارخانه سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در این دوره از معاینات تست ...
مژگان خیری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر افزود: پرسنل شاغل در کارخانه سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در این دوره از معاینات تست شنوایی سنجی و ریه شدند.


این مسئول با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی و آموزش های ایمنی کارگران بیان کرد: مرکز شهدا طب کار با حضور در کارخانه مذکور از شاغلان این بخش تست سلامت گرفتند.


وی با اشاره به نقاط ضعف در وضعیت ایمنی و بهداشت حرفه ای عنوان کرد: عوامل متعددی وجود دارند که موانع بزرگی در پیشبرد اهداف ایمنی و بهداشت حرفه ای ایجاد می کنند.


مسئول HSE سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با اشاره به مطلب فوق، ضعف در مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای، کمبود آموزش های ضروری در این زمینه و فقدان چشم انداز درست از برنامه های ایمنی و بهداشت را از جمله موانع بزرگ بیان کرد.


خیری با بیان اینکه شناسایی زود هنگام بیماری های شغلی نقش بسزایی در سلامت کارکنان و پیشگیری مناسب از پیشرفت بیماری ها به مراحل شدید دارد، اظهار داشت: انجام این مهم در نهایت به نفع پرسنل، کارفرما و سلامت جامعه خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری