جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۲
اخبار شهرداری کرمان / کاشت بیش از دو میلیون نهال فصلی و دائمی در شهر
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرمان از کاشت بیش از دو میلیون نهال فصلی و دائمی در شهر کرمان طی شش ماه اول سال جاری خبر داد. مهندس ...

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرمان از کاشت بیش از دو میلیون نهال فصلی و دائمی در شهر کرمان طی شش ماه اول سال جاری خبر داد.

مهندس ایمان سیف الهی گفت از اول سال جاری تا پایان شهریور ماه سال جاری بیش از دو میلیون و ۱۰۰ هزار انواع نهال فصلی و دائمی در فضاهای سبز شهر کرمان کاشته شده است.

وی هم چنین از کاشت بیش از ۱۶ هزار درخت و درختچه در مدت یاد شده در شهر کرمان خبر داد و به لایه روبی بیش از یک میلیون متر مربع جوی ها در مدت یاد شده اشاره کرد.

وی کاشت بیش از ۱۲۰ هزار متر مربع گیاهان پوشش ناز و فرانکنیا را از دیگر اقدامات انجام شده توسط این سازمان در مدت یاد شده خبر داد .

وی وچین بیش از دو میلیون متر مربع علف هرز و هرس بیش از ۲۱ هزار اصله درخت و درختچه را از دیگر اقدامات انجام شده در مدت یاد شده خبر داد.

سیف الهی اظهار داشت :در مدت یاد شده هم چنین ۱۲۲ هزارو ۹۴۴ مترمربع به فضای سبز شهر کرمان افزوده شده است.

تقاطع بولوار ولی عصر با خیابان میرزاآقاخان به سیستم هشدار دهنده مجهز شد

 

سرویس خبر :اداره ی روابط عمومی واموربین الملل شهرداری

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان، از تجهیز تقاطع بولوار ولی عصر با خیابان میرزاآقاخان به سیستم چراغ هشداردهنده‌ی چشمک‌زن خبر داد.
به نقل از روابط‌عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان، علی نیک طبع افزود: با توجه به حادثه‌خیز بودن این محور و قرار گرفتن تقاطع بولوار ولی‌عصر با خیابان میرزاآقاخان در قوس بولوار، علائم هشداردهنده‌ در این محل نصب شد.
وی ادامه داد: با توجه به راه‌اندازی تقاطع غیر‌هم‌سطح دانش و افزایش قابل توجه سرعت خودروهای عبوری در این محور، خودروهایی که قصد ورود به این بولوار را از سمت خیابان میرزاآقاخان داشتند، دچار مشکل شده و گاهی اوقات مسیر شرق به غرب بولوار به دلیل تجمع خودروهای عبوری از سمت خیابان میرزاآقاخان مسدود شده و باعث ایجاد گره‌های ترافیکی می‌شد.
نیک‌طبع گفت: به همین دلیل بعد از آماده‌سازی طرح، پیش‌نهاد فوق به کارگروه ترافیک ارسال شد و بعد از مصوب شدن در دستور کار معاونت فنی و اجرایی سازمان جهت نصب و راه‌اندازی سیستم هشداردهنده در این تقاطع قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری