جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۲
تولد پلی در ارتفاع ۴۰ متری اتوبان مدرس
مدیرعامل سازمان نوسازی عباس‌آباد، گفت: پل «طبیعت» با وزنی حدود 2000 تن که شامل 14هزار قطعه فولادی سرهم شده است در ارتفاع 40 متری از اتوبان مدرس قرار دارد و ...

مدیرعامل سازمان نوسازی عباس‌آباد، گفت: پل «طبیعت» با وزنی حدود ۲۰۰۰ تن که شامل ۱۴هزار قطعه فولادی سرهم شده است در ارتفاع ۴۰ متری از اتوبان مدرس قرار دارد و روزهای پایانی تکمیل شدنش را می‌گذارند و قرار است تا پایان سال جاری برای استفاده شهروندان آماده شود.

Udsarl.jpg

حجت‌الله ملاصالحی  با اعلام اینکه پل طبیعت به عنوان یکی از پنج پروژه شاخص مجموعه عباس‌آباد تا پایان ۹۲ افتتاح می‌شود، گفت: پل طبیعت در مرحله تکمیل جزئیات، تجهیزات داخلی و نورپردازی و نیز رنگ‌آمیزی سازه قرار دارد.

 

پل طبیعت
وی در تشریح آخرین وضعیت اجرایی بزرگترین پل غیرخودرویی کشور اضافه کرد: گالری و کافی شاپ و نیز رستوران‌های داخلی پل طبیعت در حال تکمیل است و قطعا همزمان با بهره‌برداری پل، این مجموعه‌ها نیز قابل استفاده برای شهروندان خواهد بود.

ملاصالحی یادآور شد که پس از انجام و تکمیل مسیرهای دسترسی در پارک طالقانی اتصال این پل به پارک طالقانی قطعا کامل خواهد شد.

مدیرعامل سازمان نوسازی عباس‌آباد، گفت: پل طبیعت با وزنی حدود ۲۰۰۰ تن که شامل ۱۴هزار قطعه فولادی سرهم شده است در ارتفاع ۴۰ متری از اتوبان مدرس قرار دارد و روزهای پایانی تکمیل شدنش را می‌گذارند و قرار است تا پایان سال جاری برای استفاده شهروندان آماده شود.

وی تاکید کرد که فاز اول این پل تمام و فاز دوم شامل ۵۱۰۰ متر مربع روکش چوبی و نیز رنگ آمیزی بخش‌های مختلف سازه آغاز شده است. همچنین برای ایمنی این پل حدود دو کیلومتر حفاظ ۱٫۵ متری در نظر گرفته شده که با توجه به دید باز آن ضرورت قرار دادن این حفاظ احساس شده است.

پل طبیعت
ملاصالحی یادآور شد که این پل پس از افتتاح در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرد و ۴۸۰ متر مربع فضای کافی شاپ و رستوران آن برای شهروندان قابل استفاده خواهد بود، در حالی که نمادهای شهر تهران از جمله برج میلاد و ارتفاعات البرز از محل پل قابل رویت است.

اجرای پل طبیعت را مجموعه قرارگاه خاتم‌الانبیاء و مجموعه نوسازی اراضی عباس‌آباد برعهده دارند که در مدت دو سال آغاز شده و قرار است به پایان برسد./ایسنا

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری