جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۲
۱۳۹ دستگاه اتوبوس دوکابین جدید در حال ورود به پایتخت

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه سری جدید اتوبوس‌های دوکابین در حال حمل به سمت پایتخت هستند، گفت: از هفته گذشته حمل اتوبوس‌های دوکابین به سمت تهران آغاز شده و تاکنون ۵۵ دستگاه از این اتوبوس‌ها به پایتخت رسیده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email

پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار داشت: قرارداد خرید ۳۰۰ دستگاه اتوبوس دوکابین خارجی منعقد شده بود که از محل این قرارداد ۱۶۱ دستگاه اتوبوس وارد ناوگان شد و ۱۳۹ دستگاه اتوبوس باقیمانده نیز هم اکنون در حال ترخیص از گمرک و حمل به سمت تهران هستند. بی آر تی

وی افزود : در تلاشیم تا پایان هفته جاری تمامی اتوبوس‌های باقی مانده (۱۳۹ دستگاه اتوبوس دوکابین) به تهران منتقل و هرچه سریعتر فعالیت خود را در ناوگان آغاز کنند.

سنندجی تأکید کرد: اولویت به کارگیری سری جدید اتوبوس‌های دوکابین خط ۹ سامانه تندرو در مسیر بزرگراه امام علی (ع) و همچنین خط ۸ سامانه BRT خواهد بود، همچنین با ورود این سری از اتوبوس‌ها نسبت به تقویت و نوسازی ناوگان سایر خطوط اتوبوس‌های تندرو نیز اقدام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان تأکید کرد: این اتوبوس‌ها از استانداردهای روز دنیا برخوردار بوده و امکانات رفاهی و ایمنی مناسب در آنها تعبیه شده است./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری