جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۲
آغاز برداشت خاک مازاد درختان معابر/ هرس سرشاخه های خشک منطقه ۸
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز عباس زارع مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، حمیدرضا محمدعلیپور رئیس اداره نظارت بر حفظ و نگهداری فضای ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز عباس زارع مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، حمیدرضا محمدعلیپور رئیس اداره نظارت بر حفظ و نگهداری فضای سبز سازمان، محمود کشاورز مسئول فضای سبز منطقه ۸ شهرداری و دیگر مسئولان از فضای سبز و پروژه های در حال اجرای این منطقه بازدید کردند و در جریان روند اجرای امور قرار گرفتند.


در حاشیه این بازدید مسئول فضای سبز منطقه ۸ شهرداری کرج با اشاره به اجرای پروژه های مختلف فضای سبز در این منطقه اظهار داشت: در حال حاضر پروژه احداث پارک کوهپایه به مساحت یک هکتار در حسن آباد در حال اجراست که ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


محمود کشاورز گفت: با انجام مابقی پروژه مذکور، طی یک ماه آینده عملیات احداث پارک کوهپایه به اتمام می رسد و آماده افتتاح می شود.


وی افزود: پارک کوهپایه دارای فضای سبز مطلوب و تجهیزاتی از قبیل زمین بازی، ست تندرستی، سرویس بهداشتی و … است.


این مسئول در ادامه به اجرای پروژه اجرای فضای سبز دوربرگردان خیابان مطهری نیز اشاره و عنوان کرد: این پروژه از امروز در حدفاصل خیابان ملک شاه تا پل شهدای روحانی به مساحت پنج هزار مترمربع آغاز شده که تا دو هفته آینده به اتمام خواهد رسید.


کشاورز در بخش دیگری از اتمام پروژه بهسازی بلوار ماهان در این منطقه خبر داد و یادآور شد: پروژه مذکور به مساحت هزار مترمربع در حدفاصل خیابان استانداری تا بیمارستان شهید مدنی اجرا شد.


مسئول فضای سبز منطقه ۸ شهرداری کرج به آغاز عملیات لایروبی انهار و برداشت خاک مازاد درختان معابر نیز اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز از جهانشهر خیابان استانداری آغاز شده است.


وی اضافه کرد: همزمان با آغاز فصل پاییز، هرس سرشاخه های خشک درختان در منطقه ۸ به صورت مستمر در حال انجام است، در جهانشهر و حسن آباد به منظور جلوگیری از خطر سقوط درختان خشک و فرسوده این اقدامات از دو هفته پیش آغاز شده است.


این مسئول از آغاز کاشت گلهای فصلی در میدان دانشگاه و بلوار طالقانی همچنین هرس شمشادها در پارکهای سطح منطقه خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری