جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۲
لچکی ها به فضای سبز تبدیل شدند
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه لچکی ها چهره شهر را زشت و ناهمگون می کنند، عنوان کرد: 130 متر مربع کاشت ...
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه لچکی ها چهره شهر را زشت و ناهمگون می کنند، عنوان کرد: ۱۳۰ متر مربع کاشت درختچه در لچکی ولیعصر ابتدای بلوار ولیعصر کیانمهر صورت گرفته است.


این مسئول افزود: همچنین ۱۶۷ متر کاشت درختچه، چمن و گل فصلی در لچکی بلوار امیرکبیر  و ۵۴۲ متر مربع کاشت درخت و درختچه در لچکی چهارباندی انجام شده است.


وی در ادامه سخنان خود از بکارگیری سیستم آبیاری قطره ای، اخذ انشعاب آب، خاکبرداری به میزان ۶۸ کامیون و خاکریزی ۲۵ کامیون در لچکی چهارباندی و جنب مصلی خبر داد.


مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج بازسازی شش چشمه سرویس بهداشتی در پارک جانبازان و ولیعصر را از دیگر اقدامات فضای سبز منطقه اعلام کرد.


زاده نور توجه به ایجاد فضای سبز در شهر را مهم ارزیابی کرد و از کاشت بیش از سه هزار اصله نهال در منطقه ۱۲ شهرداری کرج خبر داد.


این مسئول در ادامه سخنان خود به بازسازی پارک مهدیه اشاره کرد و گفت: تا کنون نزدیک  به ۸۰ درصد این عملیات صورت گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری