جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۲
عملیات خارج از محدوده نیروهای آتش‌نشانی/ حریق واحد مسکونی ۴ نفر را به کام مرگ کشید
حاجعلي فرجامي در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج، با بيان اين مطلب، اظهار داشت: در گزارشي به سامانه 125 آتش‌نشاني كرج، از يك مورد حريق در ساختماني دو ...
حاجعلی فرجامی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان این مطلب، اظهار داشت: در گزارشی به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی کرج، از یک مورد حریق در ساختمانی دو طبقه خبر داده شد که این واقعه در محدوده خارج از شهر به وقوع پیوسته بود.


فرجامی محل این سانحه را در منطقه زیبادشت حوالی ماهدشت عنوان کرد و افزود: طبق قانون محدوده فعالیت سازمان در شهر کرج تعیین شده که در مواردی به دلیل نبود امکانات در محدوده شهر و برخی مناطق حاشیه‌ای، این سازمان اقدام به اعزام نیرو می‌کند که این امر بیش از حیطه وظایف قانونی است.


وی در تشریح این حادثه، بیان داشت: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، مبنی بر یک مورد حریق در واحدی مسکونی، نیروهای سازمان به محل حادثه واقع در فرخ‌آباد زیبادشت مراجعه کردند.


فرجامی نوع حادثه را آتش‌سوزی عنوان و خاطرنشان کرد: نیروها به محض حضور در محل اقدام به اطفای حریق در این ساختمان دو طبقه دو واحدی نمودند و در پی آن به سرعت حادثه دیدگان را از محل خارج کردند.


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی با ابراز تاسف از فوت حادثه دیدگان، اضافه کرد: چهار نفر از پنج ساکن ساختمان که تبعه کشور افغانستان بودند، در اثر شدت آتش‌سوزی و سوختگی، جان خود را از دست دادند.


این مسئول خاطرنشان کرد: کشته‌شدگان سه کودک بین هشت تا ده سال و یک زن ۳۲ ساله هستند.


وی یادآور شد: پدر خانواده نیز در اثر این حادثه مصدوم و به ماموران اورژانس حاضر در محل تحویل داده شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری