جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۲
نوبت دوم مجمع عمومی عادی شرکت تعاونی اعتبار کارکنان شهرداری برگزار می شود
به گزارش پايگاه خبري مديريت شهري كرج، حسين شريف كاظمي آگهي دعوت اين مجموعه را به شرح زير صادر كرد: آگهي دعوت مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده (نوبت دوم) بدينوسيله از ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین شریف کاظمی آگهی دعوت این مجموعه را به شرح زیر صادر کرد:


آگهی دعوت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم)


بدینوسیله از کلیه اعضاء محترم شرکت تعاونی دعوت می‌شود تا در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده نوبت دوم که راس ساعت ۱۵:۳۰ روز شنبه مورخ ۴/ ۸/ ۹۲ در محل باشگاه میلاد شهرداری کرج واقع در جهانشهر، بلوار ماهان، روبروی استانداری البرز، مجتمع میلاد تشکیل می‌شود، حضور به هم رسانید.


یادآوری می‌شود:


–    در صورتی که هر یک از اعضا نتواند در مجمع عمومی فوق حضور یابد می‌تواند استفاده از حق خود را برای حضور و اعمال رای در مجمع عمومی به یک نماینده تام الاختیار واگذار نماید. در این صورت هیچ کس نمی تواند نمایندگی بیش از سه عضو را بپذیرد.


همچنین برگه های نمایندگی مزبور با امضاء هیئت مدیریه و بازرس معتبر خواهد بود. ضمنا هر شخص عضو تنها در مجمع عمومی یاد شده یک رای خواهد داشت و همچنین به منظور تنظیم و تایید وکالت نامه‌ها وکیل و موکل بایستی با اتفاق یکدیگر از تاریخ ۲۷/۷/۹۲ لغایت ۳/۸/۹۲ از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ به محل دفتر تعاونی واقع در میدان قدس روبروی بنیاد پانزده خرداد مراجعه فرمایید.


–    مصوبات مجمع عمومی درصورت رسمیت یافتن و عدم مغایرت با ضوابط قانونی برای کلیه اعضا اعم از حاضر و غایب نافذ و معتبر خواهد بود. این مجمع با حضور هر تعداد از اعضا رسمیت خواهد داشت.


دستور جلسه:


۱-    استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس


۲-    رسیدگی و اتخاذ تصمیم در خصوص صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند سال ۹۱


۳-    طرح و تصویب بودجه سال ۹۲


۴-    طرح و تصویب تغییرات اعضا و سرمایه


۵-    طرح و تصویب نحوه تقسیم سود ویژه سال ۹۱

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری