جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۲
انجام خط کشی محوری در منطقه ۱۲ شهرداری کرج
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: در این زمینه در بلوار ارم و بلوار امیرکبیر خط کشی شب نما ...
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: در این زمینه در بلوار ارم و بلوار امیرکبیر خط کشی شب نما صورت گرفته است.


این مسئول با اشاره به اینکه واحد عمران منطقه خط کشی معمولی نیز انجام داده است، نصب سرعت گیر چشم گربه ای جنب پارک هامون و بلوار های ابن سینا و ارم را از دیگر اقدامات اجرایی این حوزه عنوان کرد.


وی در ادامه سخنان خود از نصب تابلو احتیاط فرعی به اصلی در انتهای بلوار شهرداری به ورودی ارم، فرهنگسرا جنب پارک هامون و دور برگردان پارک هامون خبر داد.


مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج اظهار داشت: همچنین در انتهای بلوار امیر کبیر، (تهران، قزلحصار، کمالشهر) ماهدشت، فرودگاه بین المللی پیام و بلوار شهرداری فاز یک، دو و سه تابلو هدایت مسیر نصب شده است.


زاده نور با اشاره به اینکه سرعت گیر امیر کبیر روبروی مجتمع اداری سامان ترمیم شده است، عنوان کرد: بالاتر از مخابرات نیز دوربرگردان ایجاد شده است.


این مسئول رنگ آمیزی سرعت گیر انتهای چهارم شرقی و داخل ششم شرقی را از دیگر خدمات اجرایی حوزه عمران منطقه ذکر و عنوان کرد: تمام سرعت گیرهای امیر کبیر ترمیم شدند.


وی در ادامه سخنان خود همچنین از نصب سرعت گیر در خیابان پنجم غربی، خیابان چهارم و بلوار ارم نرسیده به سه راه کیانمهر خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری