جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۲
تهیه پاسخ استعلام دیوان عدالت اداری در بخش حقوقی شورای شهر

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بخش حقوقی شورای شهر پاسخ استعلام دیوان عدالت اداری درباره انتصاب قالیباف به عنوان شهردار تهران را تهیه کرده که بعد از تکمیل، آن را به مقام سوال کننده ارسال می‌کنیم.

Print Friendly, PDF & Email

احمد مسجدجامعی درباره درخواست استعلام دیوان عدالت اداری درباره انتصاب محمدباقر قالیباف به عنوان شهردار تهران، اظهار داشت: پاسخی برای دیوان عدالت در بخش حقوقی شورای شهر تهیه شده که منتظریم تکمیل و به دیوان عدالت ارسال شود. مسجدجامعی

وی ادامه داد: ما پاسخ خود را داده‌ایم و از طریق دستگاه‌های اجرایی هم احکام صادر شده است.این موضوع بحث حقوقی دارد، ما نمی‌خواهیم کار غیر قانونی کنیم به هر حال بحث کارشناسی و علمی در جای خود محترم است. ما و دستگاه‌های اجرایی کار خود را انجام داده‌ایم و پاسخ مربوط به این پرسش به مقام سوال کننده ارسال خواهیم کرد.

به گزارش تسنیم، چندی پیش برخی از وکلا نسبت به انتصاب محمدباقر قالیباف به عنوان شهردار تهران در ۳ دوره متوالی شکایتی در دیوان عدالت اداری طرح کرده بودند. در این شکایت دو خواسته مطرح شده بود که شامل دستور موقت و رسیدگی به اصل موضوع بود.

بر اساس اظهارات علی‌اکبر بختیاری مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری شعبه رسیدگی کننده به این پرونده، درخواست اول را نپذیرفت و آن را رد کرد. در ادامه رسیدگی به این پرونده، اصل پرونده به هیئت عمومی دیوان عدالت اداری ارسال شده است تا رسیدگی شود.

مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری همچنین با بیان اینکه این موضوع در کمیسیون مربوطه در حال رسیدگی است، گفت: منتظر وصول پاسخی از شورای شهر تهران هستیم که بعد از وصول این پاسخ، هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، اقدام به اتخاذ تصمیم و صدور و اعلام رأی می‌کند.

در حال حاضر تعیین تکلیف درباره این پرونده در انتظار ارسال پاسخ شورای شهر به استعلام دیوان عدالت اداری است./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری