جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۲
روند فعالیت تلویزیون های شهری بررسی شد/شهرداری متضرر شده است
به گزارش پايگاه خبري مديريت شهري كرج، در اين جلسه كه با حضور اكثريت اعضا رسميت يافت، مباحث به صورت علني طرح و مورد بررسي قرار گرفت كه از اين ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این جلسه که با حضور اکثریت اعضا رسمیت یافت، مباحث به صورت علنی طرح و مورد بررسی قرار گرفت که از این جمله بررسی روند نصب و بهره‌برداری از تلویزیون‌های شهری بود.


از جمله مصوبات جلسه فوق برگزاری تعدادی از برنامه‌های متناسب با ایام عید و هفته موسوم به ازدواج در تالار و سالن‌های شهیدان نژادفلاح بود که با نظر موافق اعضا روبرو شد.


یکی از مباحث پرحاشیه و بحث برانگیز این جلسه درباره پنج دستگاه تلویزیون led موجود در سطح شهر بود که هم‌اکنون فعال بوده و شرکت پیمانکار از پرداخت مبالغ توافق شده و منعقده میان خود و شهرداری استنکاف می‌ورزد.


غفور قاسمپور از طرح کنندگان این مسئله بود که طی آن به قرارداد منعقده میان شرکت پیمانکار و شهرداری معترض و اذعان داشت: این قرارداد حدود هفت سال پیش منعقد شده و بر اساس آن شرکت پیمانکار موظف به پرداخت سالانه مبلغ پنج درصد از درآمد خود به حساب شهرداری بوده است که این امر هرگز تحقق نیافته است.


عضو شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه هم‌اکنون بهترین محیط تبلیغاتی در اختیار این شرکت و از طریق این تلویزیون‌ها قرار گرفته، تصریح کرد: متاسفانه این امکان ارزشمند هم‌اکنون کاملا در اختیار شرکت بوده و به صورت خودمختار نسبت به انعکاس تبلیغات اقدام می‌کند.


قاسمپور شیوه انعقاد این قرارداد را به ضرر شهرداری دانست و با بیان اینکه در قرارداد فوق اکثر موارد به نفع شرکت تنظیم شده است، خواستار ارائه راه حل مناسبی برای رفع این مشکل شد.


این بحث که با پاسخ مدیرعامل سازمان زیباسازی و مدیر مالی معاونت مالی – اداری شهرداری کرج ادامه یافت، اعضای شورا را قانع نکرد و با رای اکثریت اعضا مقرر شد مسئله فوق مجددا در کمیسیون مربوطه بررسی و در جلسه آتی شورا طرح شده و مورد بحث قرار گیرد.


از جمله مهمانان حاضر در جلسه فوق رضا حسینی معاون فرهنگی – اجتماعی و صدرایی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج بودند که تعدادی از دستور جلسات به این حوزه اختصاص داشت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری