جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۲
نقش معتمدین محلات در البرز نقشی مشاوره‌ای است
به گزارش پايگاه خبري مديريت شهري كرج، در اين ديدار استاندار البرز به نقش مهم معتمدان مناطق و محلات در پيشبرد اهداف توسعه‌اي استان اشاره كرد و اظهار داشت: معتمدين ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این دیدار استاندار البرز به نقش مهم معتمدان مناطق و محلات در پیشبرد اهداف توسعه‌ای استان اشاره کرد و اظهار داشت: معتمدین دارای نقش مشاوره‌ای بوده و از توان مجاب کردن مسئولان و توجیه آنان نسبت به رسیدگی به درخواست‌ها و نیازهای طرح شده،‌ برخوردارند.


طاهری گفت: معتمدین کرج که برخی آنان از خانواده معظم شهدا هستند بدون کوچکترین چشم داشتی به عنوان یک کارشناس می توانند مسئولان را در انجام خوب فعالیت ها یاری رسانند.


وی به گذر زمان به عنوان یک عنصر حساس و قابل توجه نگریست و گفت: زمان به سرعت در حال گذر است و مجالی برای از دست دادن زمان نداریم، بنابراین رصد موضوعات مختلف و برنامه‌ریزی دقیق و عملیاتی برای آنها از جمله محورهایی است که در حال حاضر در دستور کار قرار دارد.


استاندار البرز بر ضرورت بکارگیری بخش خصوصی و دعوت از سرمایه‌گذاران برای اعتماد به مسئولان و حضور در طرح‌های مختلف از جمله عمرانی و اقتصادی، بیان داشت: باید بتوانیم برای شکوفایی هر چه بیشتر فعالیت‌های مختلف اقتصادی، رفاهی، پزشکی و ورزشی از سرمایه گذاران بخش خصوصی دعوت به همکاری کرده تا اوضاع اقتصادی استان را بیش از پیش رونق دهیم .


نماینده عالی دولت در پایان سخنان خود از حضور اعضای مجمع معتمدان محلات مرکز استان البرز که به ریاست دکتر زالی نماینده اسبق کرج فعالیت می کند، قدردانی کرد و افزود: اعضای این مجمع که مزین به چهره های شاخص فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی البرز است فرصت بسیار مغتنمی برای استان است تا بتواند از این ظرفیت به خوبی بهره‌برداری نماید.


در پایان این جلسه نیز دبیر مجمع معتمدین شهرکرج از جلسات و فعالیت‌های مجمع گزارشی ارائه و به حضور ۳۵۰ معتمد در سطح شهر کرج اشاره کرد.


محمد محسنی گفت: این افراد به عنوان چهره‌های صاحب نظر در امور فرهنگی و اجتماعی شهر فعالیت می کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری