جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۲
آغاز عملیات بهسازی آسفالت “خیابان شهید همت”/اجرای پروژه با حفظ درختان و فضای سبز
علی سلطانی مقدم در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر افزود: این مهم با هدف ساماندهی زیرساختهای شهری در دستور کار این سازمان قرار گرفت. وی ...
علی سلطانی مقدم در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر افزود: این مهم با هدف ساماندهی زیرساختهای شهری در دستور کار این سازمان قرار گرفت.


وی اظهار داشت: عملیات تعریض و بهسازی آسفالت “خیابان شهید همت” شامل اجرای طرحهای زیرساختی از جمله تعریض خیابان، اصلاح شانه خاکی و زیرسازی آسفالت می باشد.


این مسئول با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح مذکور، اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح عمرانی، شانه خاکی اصلاح شده و به عرض این خیابان افزوده می شود.

 
اجرای پروژه با حفظ درختان و فضای سبز منطقه


این مسئول با بیان اینکه اجرای این طرح با حفظ فضای سبز و درختان موجود در مسیر پروژه انجام خواهد گرفت، تاکید کرد: فضای سبز کارکردهای بسیار مهمی دارد که از جمله این کارکردها علاوه بر ارتقاء شاخص های پاکسازی محیط زیست، زیباسازی محیط بصری شهر تلقی می شود، که سعی شده است در اجرای این پروژه، این مهم رعایت شود.


سلطانی مقدم با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح تسهیل در عبور و مرور شهروندان است، گفت: طول این پروژه یک هزار و ۴۰۰ متر و عرض آن در حدود ۱۲ متر است که عملیات تعریض و بهسازی آسفالت از قبیل تراش و روکش در خیابان شهید همت با این هدف انجام خواهد گرفت.

 
معرفی مسیر جایگزین خیابان شهید همت


مدیر عامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج اظهار داشت: در همین راستا، به دلیل عملیات عمرانی مذکور، خیابان شهید همت واقع در بلوار امام خمینی (جاده محمدشهر) مسدود شده است و شهروندان می توانند از مسیر جایگزین، خیابان مهندسی زراعی، تردد کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری