جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۲
واگوی کرج اطلاع رسانی گسترده می خواهد/مسئول شبکه واگو انتخاب شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محسن برجی در جلسه ای که با حضور مسئولین شبکه واگو در مناطق و سازمان های تحت پوشش شهرداری کرج برگزار شد ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محسن برجی در جلسه ای که با حضور مسئولین شبکه واگو در مناطق و سازمان های تحت پوشش شهرداری کرج برگزار شد با تاکید بر این مهم عنوان کرد: نصب بنر های اطلاع رسانی در این خصوص امری ضروری است که مناطق و سازمان ها ملزم به انجام آن هستند.


وی عنوان کرد: نصب بنرهای اطلاع رسانی شبکه واگو باید به گونه ای باشد که در معرض دید شهروندان قرار گیرد تا بهترین کارآیی را داشته باشد.


این مسئول با معرفی محمدرضا رضاپور لشکامی به عنوان مسئول ” شبکه واگوی شهرداری کرج ” بر ضرورت تعامل و همکاری دیگر مسئولین شبکه واگو در سازمان ها و مناطق تاکید کرد.


دسترسی آسان و سریع هدف مهم در راه اندازی شبکه واگو است


مدیر اجتماعی شهرداری کرج در ادامه با بیان اینکه، شبکه واگوی شهرداری کرج با هدف دسترسی آسان و سریع شهروندان به اطلاعات شهری راه اندازی شده است، گفت: با راه اندازی این شبکه، به طور جامع ، یکپارچه، هوشمند و با سطح دسترسی بالا خدمات مورد نیاز شهروندان را به آنان ارائه می شود.


برجی بر ضرورت ارائه آموزش‌های شهروندی در شهرها و کلانشهرها این امر را لازمه انتفاع جامعه شهری خواند و عنوان کرد: شبکه واگو در اصل اشراف شهروندان به اصول شهری و معیارهای شهرنشینی را افزایش می دهد، ضمن آنکه می تواند، آثار مثبت و متعددی را برای شهرداری همراه داشته باشد که ارتقاء فرهنگ شهروندی و شهرنشینی از جمله آن است.


مدیر امور اجتماعی شهرداری کرج، گفت: استفاده از این سیستم با توجه به حجم بالای عملکرد شهرداری کرج، صرفه جویی قابل توجهی در مقیاس، تجمیع و تمرکز خدمات و نیز کاهش سفرهای درون شهری برای شهروندان به همراه خواهد آورد.


وی اظهار داشت: شهروندان می توانند با کمترین هزینه و طی کمترین فاصله، کلیه خدمات مورد نیاز خود را از این شبکه دریافت دارند. به تعبیر بهتر می توان از شبکه اطلاع‌رسانی “واگو” به عنوان ابزاری مدرن و در دسترس برای حوزه آموزش شهروندی و راهنمای مراجعین به شهرداری‌ها استفاده کرد و اطلاعات متنوعی را در اختیار علاقمندان قرار داد.


برجی در ادامه با اشاره به نقش مسئولین شبکه واگو در مناطق و سازمان های تحت پوشش شهرداری در بهره برداری بهینه از این شبکه عنوان کرد: مسئولین شبکه واگو با ارزیابی مجدد از این شبکه می توانند با ارائه ایده و نظر کارشناسی در خصوص هر چه بهتر شدن فعالیت این سیستم اقدام کنند.

 
صرفه جویی در زمان وهزینه از خروجی های ”  شبکه واگو ” است


مدیر امور اجتماعی شهرداری کرج با بیان اینکه، صرفه جویی در زمان و هزینه از خروجی ها و کاربردهای شبکه واگو است، عنوان کرد: بهبود کلی در کیفیت زندگی از دیگر تبعات مثبت و مطلوب شبکه واگو است.


برجی با اشاره به دریافت خدمات یک مرحله ای از طریق این شبکه، بیان کرد: با استفاده از این سیستم اطلاع رسانی تخصصی که پاسخ به کلان ترین و جزئی ترین مسائل را تحت پوشش قرار می دهد، ارتباط بهتر با سازمانها و ارگانهای مختلف شهری نیز فراهم می شود.


وی خاطرنشان کرد: دسترسی ۲۴ ساعته به خدمات شهری همچنین افزایش سطح آگاهی آنها از دیگر مزایا و ویژگی های شبکه واگو است.

 

گفتنی است، جلسه مسئولین شبکه واگو در مناطق ۱۲ گانه و سازمان های تحت پوشش شهرداری کرج به میزبانی منطقه ۷ برپاشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری