جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۲
احداث زیر ساخت ها با رعایت استاندارد ها/دغدغه اصلی شورا تسهیل در امور مردم است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، خسرو سرحدی در بازدید از پروژه های منطقه 5، با مثبت ارزیابی کردن اجرای پروژه های عمرانی این منطقه، افزود:  انجام ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، خسرو سرحدی در بازدید از پروژه های منطقه ۵، با مثبت ارزیابی کردن اجرای پروژه های عمرانی این منطقه، افزود:  انجام پروژه ها در منطقه ۵ در قالب احداث زیر ساخت ها با رعایت استانداردهای شهری صورت گرفته است.


سرحدی با اشاره به موقعیت جغرافیایی و آمار جمعیتی منطقه ۵، توجه به زیر ساختها و اصلاح معابر را مهم ارزیابی کرد و گفت: تحقق این مهم نقش بسزایی در روان سازی ترافیک منطقه ایفا می کند.

وی نحوه عملکرد شهرداری منطقه ۵ کرج در سالهای اخیر را مطلوب ارزیابی کرد و عنوان داشت: شهرداری منطقه ۵ موفقیت چشمگیری در پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، ساماندهی دست فروشان و تملک املاک طرح های ترافیکی داشته است.


سرحدی اذعان داشت: از جمله برنامه های کارآمد شهرداری منطقه ۵ گشایش خیابان پونه می باشد که این امر با درایت مدیر منطقه اجرایی شد.


این عضو شورای شهر کرج خاطرنشان کرد: امیدواریم با اهتمام و تلاش بیش از پیش مسئولان و پرسنل شهرداری منطقه ۵ شاهد بروز تغییرات مثبت در نحوه خدمات رسانی به شهر و شهروندان باشیم.
دغدغه اصلی شورای شهر تسهیل در امور مردم است


در ادامه این بازدید حجت الله غلامرضایی عضو دیگر شورای شهر کرج، بررسی تمام ظرفیتها و پتانسیل های موجود به منظور دیدن سرانه های خدماتی را مهم دانست و دغدغه اصلی شورای شهر را تسهیل در امور مردم بیان کرد.

 
غلامرضایی بهره وری از سرمایه های انسانی و اجتماعی همچنین شناخت راهکارهای موفق برای حل گره های ترافیکی مبتنی بر کار علمی، دقیق و اقدامات کارشناسی را مورد تاکید مدیریت شهری عنوان کرد.

 
وی اذعان داشت: منطقه ۵ شهرداری کرج با توجه به ازدحام جمعیت نیازمند افزایش فضاهای تفریحی و ورزشی است.

 
غلامرضایی اضافه کرد: اگر ترافیک در معابر اصلی و پرتردد این منطقه روان باشد، به طور قطع علاوه بر زیبایی چهره شهر و کاهش آلودگی صوتی، زمینه های رضایت و آسایش شهروندان نیز فراهم می شود.

 این مسئول هدف از رسیدن به ایده آل ها و استاندارهای لازم در خصوص تامین سرانه های تفریحی و فضای سبز را تامین نیازهای زندگی شهروندی، کاهش استرس و به تبع آن افزایش سلامت شهروندی ذکر و بیان کرد: منطقه ۵ در این زمینه تا حد امکان مطلوب عمل کرده است.


این عضو شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی، رفع نیازهای شهروندان را ضروری دانست و افزود: برنامه های مختلف سطح شهر باید در مسیر رفع نیازهای تفریحی و ورزشی آنها طراحی شود تا بتواند زمینه های ایجاد مکان های تفریحی، فرهنگی و خدماتی را فراهم کند.


غلامرضایی در پایان افزود: مشارکت شهروندان می تواند نقش بسزایی در کاهش هزینه های جانبی شورای اسلامی شهر کرج و شهرداری درخصوص اجرای پروژه های مختلف عمرانی، خدماتی و فرهنگی داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری