جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲
پایان جشنواره ورزشی هفته دفاع مقدس با برگزاری مسابقات در ۱۶ رشته ورزشی
مدير روابط عمومي سازمان فرهنگي و ورزشي شهرداري كرج در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج، از اتمام جشنواره ورزشي هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: اين دوره‌ ...
مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از اتمام جشنواره ورزشی هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: این دوره‌ از مسابقات با برگزاری ۱۶ رشته ورزشی و با شرکت نیروهای این دستگاه عظیم خدمات‌رسان به پایان رسید.


حسین یوسفی از جمله رشته‌های برگزار شده در قالب این مسابقات را فوتبال، تنیس روی میز، والیبال، طناب‌کشی و کشتی عنوان کرد و افزود: تیم‌ها و نفرات مختلفی از شهرداری کرج و مناطق و سازمان‌ها در این مسابقات حضور یافته و عناوین برتر رشته‌های فوق را کسب کردند.


یوسفی به برگزاری فینال برخی رشته‌های این جشنواره در روزهای اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: مسابقات نهایی رشته والیبال در روزهای جاری برگزار شد که طی آن تیم مدیریت پشتیبانی شهرداری مرکز مقام نخست و تیم‌های آتش‌نشانی و منطقه ۶ به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.


وی تعداد تیم‌های شرکت‌کننده در این رشته را هشت تیم اعلام کرد که در قالب دو گروه ۴ تیمی با یکدیگر به رقابت پرداختند.


این مسئول در ادامه از قهرمانی تیم شهرداری کرج در مسابقات کشتی خبر داد و تعداد شرکت‌کنندگان این رشته را ۴۵ کشتی‌گیر عنوان کرد.


یوسفی کسب مقام دوم این رشته را مربوط به باشگاه شهید بابایی خواند و یادآور شد: همچنین نیروهای شهرداری کرج و مناطق و سازمان‌های تابعه آن در رشته طناب کشی شرکت کردند که طی آن آتش نشانی مقام نخست را به دست آورد.


مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کرج اضافه کرد: در این سری رقابت‌ها تیم ورزشی سازمان خدمات موتوری در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم تربیت بدنی مقام سوم را به دست آورد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری